Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poprzez sztukę do Boga - targi SACROEXPO 2011

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
13-06-2011 17:05Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Poprzez sztukę do Boga - targi SACROEXPO 2011
Ocena 5 na 5
Jaja jak birety 2????

To nie dowcip, właśnie Pan w TVP3 płakał jak wiele KRK musi włożyć w wyposażenie kościoła, aby był... Właśnie: jaki? Modny? Ładny?

XII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO 2011

Cytat:

Od lat SACROEXPO odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


ciekawe ile "honorowość" kosztuje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

AdamGr (3037 punktów)

>był... Właśnie: jaki? Modny? Ładny?

I ...nowoczesny vide maszynki do liczenia pieniędzy

>ciekawe ile "honorowość" kosztuje?

A ja się zastanawiam na czym polega plastikowe dziedzictwo narodowe.
13-06-2011 18:58 
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)

>A ja się zastanawiam na czym polega plastikowe dziedzictwo narodowe.

Doda'izm? masz na myśli?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
13-06-2011 19:10 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
A da się to jakoś zaklasyfikowac?
Tandeta sakralna ? Obskurność świętoszkowata ? Pacykarstwo nabożne ?
marcin1902 (3438 punktów)
>To nie dowcip, właśnie Pan w TVP3 płakał jak wiele KRK musi włożyć w wyposażenie kościoła,

Taki kościół jak nie będzie ładnie i modnie wystrojony, to Jezus może nie dokonać transsubstancjacji więc gra jest warta świeczki, i to świeczki najdroższej.


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
Piękny Lolo (2082 punktów)
>XII Międzynarodowa Wystawa
Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO 2011


Żałuję, że nie jestem stolarzem. Strugałbym konfesjonały i miał forsy jak lodu.
   
marcin1902 (3438 punktów)
>Żałuję, że nie jestem stolarzem. Strugałbym konfesjonały i miał forsy jak lodu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, możesz skończyć jakiś kurs korespondencyjny "strugaczy konfesjonałów" i strugać... chyba, że nie masz rąk...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
13-06-2011 19:36 
 Ocena 8 na 8
Piękny Lolo (2082 punktów)
>Nic nie stoi na przeszkodzie, możesz skończyć jakiś kurs korespondencyjny "strugaczy konfesjonałów" i strugać...

Owszem, stoi, jestem zbyt leniwy, jedyne co robię i to nader chętnie, to żałuję rzeczy, których nie zrobię, bo jestem na to zbyt leniwy.
   
13-06-2011 19:38 
 Ocena 6 na 6
marcin1902 (3438 punktów)
>Owszem, stoi, jestem zbyt leniwy, jedyne co robię i to nader chętnie, to żałuję rzeczy, których nie zrobię, bo jestem na to zbyt leniwy.

Ja jestem bardziej leniwy, bo nie chcę mi się nawet żałować tego, czego nie zrobiłem.

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
astrotaurus (12445 punktów)

>Żałuję, że nie jestem stolarzem. Strugałbym konfesjonały i miał forsy jak lodu.
Nie mów hop!
Gdybyś był fabrykantem od konfesjonałów - może i miałbyś forsy jak lodu. Gdybyś był stolarzem i strugał konfesjonały musiałbyś je sam pojedynczym księżom sprzedawać. A oni wtedy się okropnie targują, najchętniej przyjęliby wszystko w ofierze.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
13-06-2011 20:56 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Strugałbym konfesjonały...

Z podsłuchem, z kamerką, z wentylatorkiem, ...

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)
>>Strugałbym konfesjonały...
>Z podsłuchem, z kamerką, z wentylatorkiem, ...

MODUŁ BLUETOOTH + WIFI + ANTENY DO PC USB ?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
AdamGr (3037 punktów)
Ale hot spoty to mogliby.
Ludzie by się nie nudzili,a nawet mogłoby to działac przyciągająco.
14-06-2011 09:33 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>Ale hot spoty to mogliby.

Hot poty to ludziom występują, kiedy są przepytywani przy spowiedzi.
diogenes (42753 punktów)
>jak wiele KRK musi włożyć w wyposażenie kościoła...

Sakrobiznes nie jest wyjątkiem: aby wyjąć, trzeba włożyć.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
AdamGr (3037 punktów)
Sztuka sztuką,ale taka prozaiczna rzecz : kiedy wprowadzą zamaist guzioli zamki błyskawiczne żeby chłopaki nie musiały kucać ?
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)
>Sztuka sztuką,ale taka prozaiczna rzecz : kiedy wprowadzą zamaist guzioli zamki błyskawiczne żeby chłopaki nie musiały kucać ?
??
zamki już dawno są... guziczki tylko dla tradycji no chyba, że w uboższych modelach

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
AdamGr (3037 punktów)
No ja sutanny na zamek błyskawiczny nie widziałem.
Kurcze, człowiek o tylu istotonych sprawach nie wie...
13-06-2011 22:44 
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)
>No ja sutanny na zamek błyskawiczny nie widziałem.
>Kurcze, człowiek o tylu istotonych sprawach nie wie...

Cytat:

Księża kupują ubrania raz na jakiś czas, ale dobrej jakości. Wszystko musi być funkcjonalne. Nasze wyroby są miłe w dotyku, wchłaniają pot, dobrze się noszą, piorą i oddychają. Wprowadziliśmy też unowocześnienia, takie jak zamek błyskawiczny w sutannie, żeby tych 33 guzików nie trzeba było zapinać codziennie rano (śmiech).

Carmen: Sutanny na zamek zamiast mebli

Cytat:

EDE&RAVENSCROFT klasyczna sutanna w kolorze głębokiej czerni (na zdjęciu szara) uszyta przez renomowaną angielską firmę specjalizującą się w sutannach czarna podszewka; głębokie kieszenie; zapięcie na prawą (damską) stronę; idealna imitacja zapięcia na guziki, prawdziwe zapięcie na suwak ze specjalnym zabezpieczeniem na dole i haftką na górze

www.allegr(*)arna-sutanna-m-289-236845.html

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
13-06-2011 23:20 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
Pełen kurcze szyk,jakośc i cena nie gra roli
TO buciki pewnie z czarnej weżowej skórki, znaczy ze skóry szatana
13-06-2011 23:55 
 Ocena 1 na 1
astrotaurus (12445 punktów)
>Pełen kurcze szyk,jakośc i cena nie gra roli
>TO buciki pewnie z czarnej weżowej skórki, znaczy ze skóry szatana

Zróżnicowanym wymaganiom sprostać niełatwo...

To kawałek o modzie,ale polecam całość.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
14-06-2011 08:53 
 Ocena 1 na 1
Tibor (1012 punktów)
>klasyczna sutanna w kolorze głębokiej czerni (na zdjęciu szara) uszyta przez renomowaną angielską firmę specjalizującą się w sutannach czarna podszewka; głębokie kieszenie; zapięcie na prawą (damską) stronę;

głębokie kieszenie - i wszystko jasne
zapięcie na damską stronę - to już mniej jasne, ale w sumie to sukienki dla facetów więc cholera ich wie jaki cel temu przyświeca.


"zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka...."
14-06-2011 10:46 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
> Cytat:
...zapięcie na prawą (damską) stronę...

Bo to pewnie rewerenda dla ewangelickich pastorów płci żeńskiej.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
Appenzeller (3118 punktów)
>był... Właśnie: jaki? Modny? Ładny?
Roma Felliniego, kto nie widział, polecam smaczny fragment kościelnego pret-a-porter.
Na coś kasa ze strzyżenia durnych owieczek iść musi.

Są bakterie, które zabija się światłem (Boy)
Jacholek (5699 punktów)
>>był... Właśnie: jaki? Modny? Ładny?
>Roma Felliniego, kto nie
Wlasnie, chcialem wspomniec tenze swietny film ale sie "spoznilem".
O ile pamietam to doskonaly byl tez podklad muzyczny - zdajsie Nino Rota to skomponowal (?)

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365