Główna zaleta tej broni to nieskończony zasięg Co do wprowadzenia broni np. do użytku wojskowego na polach walki to bedzie się to sporo miało co do morali na polu bitwy. Otórz wiele broni powoduje powszechną panikę na polu walki, każdy liczy się z konsekwencjami, dlatego też wiele broni takich jak miotacze ognia i bomby termobaryczne zostały wycofane ugodowo. Czasami nawet sposób zabijania musi mieć pewne normy moralne choć sama wojna to konflikt bezradności umysłowej i prymitywnego naturalnego zachowania ignorancji. Ostatnio w TV widziałem tarczę obronną na bazie lasera niszczącą rakiety, w serwisach YT mozna znaleść filmy działania tego użądzenia.
Im bardziej staramy sie zapobiegać, chronić tym wiekszą presją oddziałujemy na potencjalnego wroga, napędzając dalej maszyne, tworząc obłęd, psychozę zagrożenia. Wielce odpychające dla mnie to działanie.
|