Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co z banem Kowalskiej?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-05-2010 17:45liliac (147340 punktów)Co z banem Kowalskiej?
Ocena 6 na 6
Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć?
Miał trwać 2 tygodnie, a nałożono go 8 maja.

Tymczasem Kowalska wciąż zablokowana...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

>Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć?
>Miał trwać 2 tygodnie, a nałożono go 8 maja.

   Słuszna uwaga.

>Tymczasem Kowalska wciąż zablokowana...

   Już nie.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Misiaczek (322 punktów)
(zablokowany)
No i wywołała wilka z lasu! Zobacz coś narobiła (vide wątek: "Kowalska w lesie" w Bazgrołach)! A już był względny spokój...
finerbijk (17282 punktów)
>Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć?

No i znowu dosięgła ją surowa ręka sprawiedliwości moderatorowej.


W ogóle moderatores tu dziwy urządzają, część wątku w oślej, część w bazgrołach.. można się pogubić. A właściwie ile tym razem Kowalska dostała?
pavvel (8272 punktów)
Placownik pisał, że o trzy mosty za daleko. To chyba ma jakiś związek z czasoprzestrzenią.
Ale przeliczać nie podejmuję się.
liliac (147340 punktów)
>Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć?
>Miał trwać 2 tygodnie, a nałożono go 8 maja.
>Tymczasem Kowalska wciąż zablokowana...
>

Kontynuując temat:
A ban big_zyda trzydniowy nałożony 21 maja?
29-05-2010 17:48 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Kontynuując temat:
>A ban big_zyda trzydniowy nałożony 21 maja?
   A się podepnę: ileż jeszcze łezek ja mam wylać z ócz mych?
29-05-2010 18:39 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>>Czy ban Kowalskiej nie powinien był się przypadkiem już skończyć?
>>Miał trwać 2 tygodnie, a nałożono go 8 maja.
>>Tymczasem Kowalska wciąż zablokowana...
>>
>Kontynuując temat:
>A ban big_zyda trzydniowy nałożony 21 maja?

I dalej.
Użytkownik Piotrek_84 ma nadal taki podpis pod profilem:
Cytat:
Użytkownik został zablokowany na Forum przez moderatora.
Uzasadnienie: ban 3 dniowy za chamstwo. Do 21.05 godz 0:50
29-05-2010 20:07 
 Ocena 1 na 1
pavvel (8272 punktów)
Takich jest więcej:

uzasadnienie bana:
Użytkownik został zablokowany na Forum przez moderatora.
Uzasadnienie: Konto zablokowane do czasu usunięcia z profilu, adresu strony interenetowej o charakterze reklamowym.


Przyczyny bana ustały już dość dawno:
www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,34362

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365