>>hejka, słyszeliście o tej stronie? ... >Zajrzeć na pewno warto będzie, gdy zgodnie z zapowiedzią strona wzbogaci się tekstami. Nie obiecywałbym sobie jednak za wiele: trochę pachnie mi to łowieniem "na siłę" sensacji i spisków, na czym zwykle traci rzetelność. > Stach M. G. >
teksty chyba mają być w niusletterze... Aha, no ale potem we wrześniu ma się pojawić reszta, no tak, rzeczywiście.
|