Ktoś kiedyś narzekał, ze otrzymuje powiadomienia o odpowiedziach zamieszczonych przez osoby, które na forum ignoruje. Teraz powiadomienia o odpowiedziach nie przychodzą, ale przychodzą te o edycjach. Może da się coś z tym zrobić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Sprawdzić ustawienia konta. U mnie przynajmniej raz wszystko było odhaczone i nic nie przychodziło. Włamania na konto raczej nie było, więc może podobny "cud" się wydarzył.