Przykro mi, ale nie mam ostatnio czasu na czytanie Racjonalisty tak dokładnie, jak miało to miejsce kiedyś. Mam jednak nadzieję, że jakaś 'dusza dostojna' wskaże mi uzasadnienie konieczności logowania się przed dodawaniem komentarzy do artykułów oraz nowych wątków Forum, na przykład w dziale Bazgroły.
|