Racjonalista - Strona głównaDo treści
Imaginarium-spotkania integracyjne dla dzieci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
07-12-2010 23:58Joanna Rutkowska (2844 punktów)Imaginarium-spotkania integracyjne dla dzieci
Ocena 2 na 2
Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Imaginarium", którego celem jest integrowanie dzieci nieuczęszczających na katechezy.

Tym razem wybieramy się na słuchanie bajek norweskich w ramach projektu "Bajkowa Europa". Bajki będzie opowiadał zawodowy storyteller z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Dla miłych gości: ciasteczka, zimne i ciepłe napoje gratis!

Sobota, 11grudnia 2010, godz.11.00-13.00,
Warszawa, CIE MSZ, Krucza 38/42.

Wstęp wolny, natomiast należy się zapisać. Chętnych prosimy o zgłaszanie się pocztą elektroniczną do czwartku (9 grudnia): moc.liamg@ahcynuhib

Na temat akcji "Imaginarium" czytaj:
psr.org.pl/imaginarium



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

AdamGr (3037 punktów)
>Bajki będzie opowiadał zawodowy storyteller

No to jeszcze tak ze 20 lat i koniec z polskim językiem.
Ale bajki będą czytane w oryginale.
Meretseger (61860 punktów)
>Bajki
>będzie opowiadał zawodowy storyteller
Kto? Podobno na tym forum piszemy po polsku?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
08-12-2010 11:03 
 Ocena 5 na 5
AdamGr (3037 punktów)
Tak to jest jak się nie zna polskiego języka, to i słów odpowiednich się nie zna.
A to wszystko z powodu...nieczytania.
Jest "narrator" i jest "gawędziarz" ( i jeszcze chyba by się znalazło parę), ale gdzie im tam do storyteller`a, przaśne jakieś takie no i nie produkcji USA.
08-12-2010 18:03 
 Ocena 4 na 4
Gosia (9452 punktów)
>Tak to jest jak się nie zna polskiego języka, to i słów odpowiednich się nie zna.
>A to wszystko z powodu...nieczytania.
>Jest "narrator" i jest "gawędziarz" ( i jeszcze chyba by się znalazło parę)

Znalazłoby się: piękne polskie słowo bajarz czyli ten co baje - opowiada baśnie.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365