Racjonalista - Strona głównaDo treści
Apel o wsparcie. Czyli zamiast gadać polecam działać.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
10-12-2010 08:05nobodylikeyou (972 punktów)Apel o wsparcie. Czyli zamiast gadać polecam działać.
Ocena 1 na 1
"Po raz pierwszy w Pakistanie kobieta została skazana na karę śmierci za "znieważenie proroka Mahometa."

religie.wiara.pl/doc/683145.Na-ratunek-Asii

Apel do prezydenta Pakistanu o ułaskawienie Asii Bibi można wysyłać e-mailem na adres: ti.swenaisa@ibibaisaomaivlas lub kp.vog.tnediserp@liamcilbup. Pod listem należy się podpisać.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Wrzuć gotowca listu - efekt apelu będzie większy.
10-12-2010 08:37 
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)
>Wrzuć gotowca listu - efekt apelu będzie większy.
Chyba nie ma gotowca - tylko adresy e-mail.


Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
10-12-2010 17:36 
 Ocena 1 na 1
nobodylikeyou (972 punktów)
Biorąc pod uwagę mój "inglisz" w piśmie (oraz wagę wypowiedzi), to myślę że większość forumowiczów poskładała by lepszą wiadomość w kilka minut.
10-12-2010 18:26 
 Ocena 3 na 3
Gosia (9452 punktów)
>Wrzuć gotowca listu - efekt apelu będzie większy.

A naści:
To Mr Asif Ali Zardari,
...
The President of Pakistan

Mr. President,

Asia Bibi's death sentence is not just a sentence, it is a State crime.
Therefore I hope you will not permit that, not only because of your sense of Justice but also because it is badly affecting the reputation of your country. Please intervene as soon as possible to reduce the pains Asia Bibi and her family are suffering. Moreover the constant deliberate persecution of Pakistani Christians through the law on blasphemy is offending the Almighty God more than any human being.

Sincerely
(podpis: imię i nazwisko)

KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
-I co teraz zrobi dla niej Jezus ?! Wielkie G.
-Żyjąc tam trzeba naprawdę uważać, nie paplać swoich bajeczek, to dziki kraj. A pomagając jej (nawet chrześcijance), pisząc apele trzeba wyraźnie podkreślać wielką winę religii (wszystkich)w psuciu stosunków międzyludzkich i konieczności rozdzielenia ich od struktur państwowych.
10-12-2010 17:55 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)

>-Żyjąc tam trzeba naprawdę uważać, nie paplać swoich bajeczek, to dziki kraj.

Znam jeszcze jeden "dziki kraj" gdzie gadając o bogu trzeba się strzec wymiaru sprawiedliwości.
To Polska.
spellbinder (8577 punktów)
Jak akcja się uda, prezydentowi nie zostanie nic innego, jak tylko powzięcie ostatecznych kroków... zmiana adresu e-mail.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365