Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego warto zliberalizować prawo antynarkotykowe?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
14-12-2010 00:59Mariusz Agnosiewicz (moderator)Dlaczego warto zliberalizować prawo antynarkotykowe?
Krytyka Polityczna zaprasza na konferencję prasową
"Dlaczego warto zliberalizować prawo antynarkotykowe? Kim są jego niezamierzone ofiary?"
Konferencja prasowa, której nie można ominąć!

14 grudnia 2010, godz. 12.00
Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat, ul. Nowy Świat 63, Warszawa, parter

Polskie prawo antynarkotykowe jest jednym z najsurowszych w Europie. Karanie za posiadanie niewielkich ilości narkotyków na własny użytek jest jednak nieskuteczne i rocznie kosztuje budżet państwa co najmniej 80 mln złotych, nie wspominając o naruszeniach praw człowieka. Rząd od ponad dwóch lat pracuje nad potrzebnymi zmianami w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. We wrześniu projekt nowelizacji ustawy trafił do parlamentu, jednak do tej pory nie odbyło się jego pierwsze czytanie.

Gośćmi konferencji będą:
Halina Bortnowska - Helsińska Fundacja Praw Człowieka
Piotr Pacewicz - "Gazeta Wyborcza"
Kazimiera Szczuka - Krytyka Polityczna

Na konferencji przedstawiony zostanie list otwarty w sprawie poparcia dla projektu zmian w ustawie podpisany między innymi przez byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego prof. Zygmunta Baumana, prof. Marię Janion, Janusza Głowackiego, prof. Wiktora Osiatyńskiego i Olgę "Korę" Jackowską.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

sztejkat (4743 punktów)
Da się może zrobić choć nagranie audio i umieści na stronie racjonalisty?

Byłaby to bardzo pożyteczna praktyka - większość imprez odbywa się przecież w Warszawie, a to dość odległa prowincja i osobiste uczestnictwo rzadko bywa możliwe

Pozdrawiam,

Tomasz Sztejka
diogenes (42753 punktów)
>Polskie prawo antynarkotykowe jest jednym z najsurowszych w Europie.

I tak ma być.
Tolerowane jest tylko opium jednej religii.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
spellbinder (8577 punktów)
>>Polskie prawo antynarkotykowe jest jednym z najsurowszych w Europie.
>I tak ma być.

Tak, i jeszcze glukozy powinni zabronić!

>Tolerowane jest tylko opium jednej religii.
Ja tam bym wolał, żeby było tolerowane opium, ale nie religii...
01-01-2011 20:00 
 Ocena 1 na 1
Thorvoy (6588 punktów)
>Tak, i jeszcze glukozy powinni zabronić!

To jeszcze jest legalna?

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365