Drodzy Racjonaliści i Racjonalistki Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku zebranie Warszawskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Na rozgrzewkę omówimy koncepcje działalności w 2011 roku. Pewnymi punktami tegorocznego programu są: obchody Roku Tadeusza Boya-Żeleńskiego, zorganizowanie co najmniej jednej debaty,kontynuacja Antyobiboka oraz Imaginarium. A już 12 lutego... Dzień Darwina. Wskazana będzie zatem "burza mózgów".  Czas: 5 stycznia (środa), godz. 18.00 ; Miejsce: ul. Koszykowa 24/1 Warszawa |