Właśnie czytając sobie temat na forum naszło intrygujące mnie pytanie. Czy przeciągi domowe wywołane otwieraniem drzwi zewnętrznych powodują duże skoki ciśnienia wewnątrz budynku i czy może to mieć większy wpływ na człowieka? Pomyślałem o tym gdy na parterze ktoś otworzył drzwi na dwór, a przymknięte okno w moim pokoju (1 piętro, drzwi do pokoju zamknięte) otworzyło się siłą ciągu/ciśnienia/po prostu przeciągu sam nie wiem jak to nazwać. |