>
Polecam wykłady nt. naukowej argumentacji przeciwko teorii ewolucji brytyjskiego naukowca - Paula>
Garnera (oczywiście z tłumaczeniem). W szczególności Wielki Kanion i Wątpliwości Darwina.>
www.stworzenie.org/multimedia/nagrania.html.....
Na stronie którą linkujesz w dziale "O nas" jest informacja:
"Jako kreacjoniści przyjmujemy tzw. pogląd młodoziemski inaczej mówiąc
uważamy, że ziemia a zarazem wszechświat jest dość "młody" w kontraście z obecnie przyjętą teorią ewolucji i
liczy sobie ok. 10 000 lat mierzonych naszym ziemskim czasem . Pogląd nasz wynika z literalnego (dosłownego) odczytywania Pisma Świętego."
Odpowiedz mi na jedną rzecz:
Dlaczego "Bóg" miałby stwarzać w ciągu siedmiu literalnych dni. Gdzie mu się śpieszyło. Dlaczego niby nie miałby tego rozłożyć w czasie i dokonać tego np. w ciągu 50, czy 100 tys. naszych lat. Rozumiem argumenty logiczne i znam wiele przytaczanych faktów, na dowód tego że geologiczny obraz rozwoju Ziemi i życia biologicznego wskazuje na wyraźnie młodszy wiek, ale dlaczego Wy popadacie z jednej skrajności (oficjalna nauka i teoria ewolucji) w drugą jeszcze gorszą.
Przecież nie ma żadnych logicznych podstaw by mniemać, że słowo hebrajskie tłumaczone na dzień, użyte w księdze rodzaju oznaczało w tym konkretnym przypadku "nasz dzień dwudziestoczterogodzinny". To słowo tłumaczy się również jako pewien okres, pewien przedział czasu, skąd Wasz upór w tej kwestii.
Ja mam także swoją teorię na to jak wyglądała historia świata i życia biologicznego, ale moja teoria ma sens i żaden ewolucjonista-ateista nie jest w stanie jej obalić.Ale ta Wasza koncepcja to jest po prostu do bani.
Po co? Po co? Po co ? miałby stwarzać w siedem dni i jakim sposobem?
Zobacz jak przed moją koncepcją wymiękają mądrale ewolucyjni. Ostatnio jeden taki się wymądrzał tutaj:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32&w=91213269zobacz np. tą wymianę postów:
Re: co i jak ? - petrucchio 12.02.09, 23:14
Re: co i jak ? - nabukomb 13.02.09, 00:27
Re: co i jak ? - petrucchio 13.02.09, 00:44
Re: co i jak ? - nabukomb 13.02.09, 01:24
Re: co i jak ? - petrucchio 13.02.09, 08:18
Re: co i jak ? - europitek 13.02.09, 11:53
Re: co i jak ? - nabukomb 13.02.09, 13:32
Re: co i jak ? - petrucchio 13.02.09, 16:26
Re: co i jak ? - nabukomb 13.02.09, 16:59
Re: co i jak ? - petrucchio 13.02.09, 20:05
Re: co i jak ? - nabukomb 13.02.09, 21:18
Re: co i jak ? - petrucchio 13.02.09, 22:32
Re: co i jak ? - europitek 14.02.09, 00:39
Re: co i jak ? - petrucchio 14.02.09, 00:42
Re: co i jak ? - nabukomb 14.02.09, 12:26
Re: co i jak ? - petrucchio 14.02.09, 12:43
Re: co i jak ? - nabukomb 19.02.09, 17:16
Re: co i jak ? - nabukomb 19.02.09, 17:18
Re: co i jak ? - petrucchio 19.02.09, 19:44
Re: co i jak ? - nabukomb 20.02.09, 14:22
Re: co i jak ? - petrucchio 19.02.09, 19:17
Re: co i jak ? - nabukomb 20.02.09, 13:20
EOT - petrucchio 20.02.09, 19:56
pozdr.