 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-02-2009 12:24 | diogenes (42753 punktów) | Niech będzie pochylony
3 na 3 | wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.htmlPrezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź standardowa: Na wieki wieków amen . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html> Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad> każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję> zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź> standardowa: Na wieki wieków amen ."Niech będzie pochylony" - to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.  Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
 | 3 na 3 | diogenes (42753 punktów) | >to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.
Pätz też pochylał się nad wszystkimi? Czy tylko niektórymi?
|
|
|  | 3 na 3 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > >to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.> Pätz też pochylał się nad wszystkimi? Czy tylko niektórymi?> Pochylano się przed nim, ale tyłem do niego.  Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
 | 9 na 9 | jad11 (18783 punktów) |
>"Niech będzie pochylony" - to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.
I było też:
Kleryk do kleryka: -Zdałeś egzamin? -Jasne, z Paetzem w dupie.
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
1 na 1 | jad11 (18783 punktów) |
>Prezydent Kaczyński, 168 cm
+ wysokość stolca. Nie wiem ile ale pewnie starczy, żeby mógł się pochylać.
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
6 na 6 | Pandorra (1289 punktów) |
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić >się nad każdym z nas.
Ja poproszę, żeby nie nade mną.
Nie pytaj co rząd może zrobić dla ciebie. Pytaj jak możesz temu zapobiec
|
|
1 na 1 | jkl; (5859 punktów) | > Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad> każdym z nas. To doprawdy niebywałe.Czemu? Jak już wszystkich zdołuje...
|
|
3 na 3 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | > wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html> Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad> każdym z nas.Coś mi się wydaje, że te 168cm to na obcasach i w kapeluszu. Gdyby miał 168 to nie byłby takim kurduplem.
|
|
 | | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | >Gdyby miał 168 to nie byłby takim kurduplem.
Alu, nie bądź małostkowa. Ty sobie wyobraź jak będzie wyglądał, gdy się pochli.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
|  | | (Alicja)Duda (25557 punktów) | A on tak chce być miły.
|
|
|  | | jkl; (5859 punktów) | > Ty sobie wyobraź jak będzie wyglądał, gdy się pochyli.Jak taboret?...
|
|
| |  | 2 na 2 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > Jak taboret?...> Dla krasnali...
fides ex necessitate esse non debet
|
|
2 na 2 | kortyzol (422 punktów) | > Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad> każdym z nas. To doprawdy niebywałe.Eee, ja bym nie ryzykowała na jego miejscu. To zwiększy ryzyko otrzymania kopa w prezydencką dupę  Tylu chętnych wkoło...
Spójrzcie bowiem, oto kot blady, a piekło postępuje za nim.
|
|
 | 1 na 1 | Ojciec Dyrektor (1704 punktów) | > Eee, ja bym nie ryzykowała na jego miejscu. To zwiększy ryzyko otrzymania kopa w prezydencką dupę Tylu chętnych wkoło...> Spójrzcie bowiem, oto kot blady, a piekło postępuje za nim.A jest już jakaś oficjalna kolejka? Kto ostatni?!
Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
|
|
|  | 1 na 1 | Canon (433 punktów) | Eh zamiast politycy lizać dupę obywatelom za to, że ich łaskawie wybrali na urząd puszą się i wywyższają nad nimi- później nie ma co się dziwić, że taki Pan K. uważa się za litościwego boga, który rzuci spojrzeniem na takiego Kowalskiego. Wszyscy są równi! Ale kurcze ja równiejszy...
|
|
2 na 2 | szperacz (2861 punktów) | >Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad >każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję >zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź >standardowa: Na wieki wieków amen .
Jesli dobrze pamiętam (a nie byłem nigdy katolikiem) to czarni kazali parafianom pozdrawiać się pełnym zdaniem:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ale jak to w nowej wersji będzie brzmiało? Jakoś nie bardzo pasuje nazwisko prezydenta. A może tak: Niech będzie pochylony Lechu ze śmiechu? A odpowiedź: Kaczyński na pół kadencji
|
|
3 na 3 | Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów) | Ja poproszę o nienachylanie się prezydenta nade mną. To mogłoby mnie zirytować. Bardzo. 
postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
|
|
 | 2 na 2 | placownik (17853 punktów) |
> Ja poproszę o nienachylanie się prezydenta nade mną. To mogłoby mnie zirytować. Bardzo.  Więcej wiary w siebie! Tobie to nie grozi. Ty nie jesteś przeciętna! Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
|  | 4 na 4 | Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów) | > >Ja poproszę o nienachylanie się prezydenta nade mną. To mogłoby mnie zirytować. Bardzo.  > Więcej wiary w siebie! Tobie to nie grozi. Ty nie jesteś przeciętna!> Pozdrawiam> Niech strój słów podkreśla urodę myśliBardzo dziękuję  Czy w związku z tym mogę oficjalnie ubiegać się o zwolnienie z nachylania się nade mną przez prezydenta? Czy są już przygotowane specjalne druki zwolnienia z nachylania się? Może należy zarzucić kancelarię prezydenta podaniami o zwolnienie? 
postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
|
|
6 na 6 | Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów) | > wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html> Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad> każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję> zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź> standardowa: Na wieki wieków amen .A tak przy okazji - znalezione w sieci: "Atrybuty osobowości paranoicznej: 1.Czynności ekspresyjne - Obronna; 2.Funkcjonowanie interpersonalne - Prowokacyjna; 3.Styl poznawczy - Podejrzliwy; 4.Obraz ja - Nienaruszalne; 5.Reprezentacje obiektów - Niezmienne; 6.Głowny mechanizm obronny - Projekcja; 7.Organizacja morfologiczna - nieelastyczna; 8.Nastrój/temperament - gniewny Diagnozuje się to na podstawie pewnych zachowań: 1.wrażliwość na niepowodzenia i odrzucenie, 2.tendencja przeżywania długotrwale przykrości, 3.podejrzliwość, ujmowanie obojętnych działań otoczenia jako wrogich lub pogardliwych, 4.sztywne poczucie własnych praw, 5.podejrzenia dotyczące wierności (partnerów i przyjaciół), 6.przecenianie własnego znaczenia, 7.pochłonięcie wyjaśnieniami wydarzeń Specjaliści potrafią pomóc takim osobom. Panie prężydęcie - nie ma sie co wstydzić i udać się do odpowiedniej przychodni."  serdecznie pozdrawiam
postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|