Racjonalista - Strona głównaDo treści
To nie jest mój wątek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-06-2010 20:17Adamiak (36436 punktów)To nie jest mój wątek
Ocena 4 na 4
   Przed chwilą otrzymałem powiadomienie od Od: Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>, o treści:

"Data: Piątek, 18 Czerwca 2010 19:57
Temat: Powiadomienie o edycji wypowiedzi w wątku Odp: Zaproszenie na odczyt autorski książki "Fizyka życia""

   I to się zgadza, ponieważ edytowałem tam swoją wypowiedź, ale już dalej:

"W założonym przez Ciebie wątku dokonano zmiany treści wypowiedzi:
Autor: Adamiak
www.racjonalista.pl/forum.php/s,338299#w339271
Tytuł: Odp: Zaproszenie na odczyt autorski książki "Fizyka życia""

   ... przestaje mi pasować, bo to Moderator forum założył ten wątek.

   Czyżby Moderacja w ekspresowym tempie zareagowała na moją, jeszcze nieoficjalną inicjatywę?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marek milczewski (2335 punktów)
to ja się podepnę.
Od pewnego, niekrótkiego czasu, dostaję powiadomienia o wypowiedziach Sceptymuchy.
Z całym szacunkiem dla niego, ale nie chcę śledzić jego życia na tym forum.
Chyba, że Moderacja ma w tym jakiś nieznany mi cel. Nie dołączyłem go do kontaktów, ani nie śledzę żadnych wątków.
Wcześniej nie pisałem, bo mi się nie chciało
marek

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
18-06-2010 21:53 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>... Sceptymuchy.
>Z całym szacunkiem dla niego, ale nie chcę śledzić jego życia na tym forum.

   Nie zaskoczyłeś mnie.

>marek
   Jurek
19-06-2010 08:55 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
>>marek
>   Jurek

Sprytne


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
19-06-2010 22:05 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>>>marek
>>   Jurek
> Sprytne
   Byś się wstydził, jadzie, o łamanie prawa mnie posądzić, mnie, Jurusia!
   I to w takiej konfiguracji - idę się powiesić na kolczastym szpagacie.
19-06-2010 20:27 
 Ocena 5 na 5
marek milczewski (2335 punktów)
W związku z brakiem reakcji Państwa Moderatorów na mój post o molestowaniu mojej skrzynki mailowej wypowiedziami sceptymuchy (dzisiaj dostałem powiadomienia o 6-ciu jego wypowiedziach), mam kilka pytań:
1 czy nie mogliście wybrać jakiegoś mało-aktywnego gościa
2 DLACZEGO JA!!!
3 dlaczego akurat sceptymucha
4 czy tylko ja
5 dlaczego nie Adamiak
LITOOOOOOŚCI!!!!!

marek

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
ps o 22 30

Znowuż dwie wypowiedzi pana "s" na mojej skrzynce.
Ja sobie wypraszam. To jest moja skrzynka, a nie kubeł na śmieci.

marek
19-06-2010 22:59 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>1 czy nie mogliście wybrać jakiegoś mało-aktywnego gościa
>5 dlaczego nie Adamiak
   Ciebie bardziej lubią. Jeszcze.

>LITOOOOOOŚCI!!!!!
   Oh, jak mi Cię żal...

>Znowuż dwie wypowiedzi pana "s" na mojej skrzynce.
>Ja sobie wypraszam. To jest moja skrzynka, a nie kubeł na śmieci.

   Nie zawracaj głowy, mają teraz inne zajęcia - tkwią w Symbolicznej konsternacji, od 2,5 dni naradzając się z którego paragrafu mnie uhonorowali.
19-06-2010 23:19 
 Ocena 6 na 6
marek milczewski (2335 punktów)

>   Nie zawracaj głowy, mają teraz inne zajęcia - tkwią w Symbolicznej konsternacji, od 2,5 dni naradzając się z którego paragrafu mnie uhonorowali.

Zauważyłeś może, iż od pewnego czasu nie ma mnie na tym forum.
Powód prosty....
Ale podobnie, jak nie mam nic przeciwko kościołowi, tak i tu po prostu sobie przestałem zaglądać. Ale... dopóki nie srają do mojego ogródka. Jedni i drudzy.
Wtedy wojna.
Jak to się nie skończy będę robił za trola. Nie ma wyjścia.
Jak rzucisz kurwą na forum, ostrzeżenie, jak spamujesz, ostrzeżenie i ban, a jak Kali zaśmieca mi skrzynkę cisza.
Ogłaszam protest

marek


dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
20-06-2010 01:55 
 Ocena 4 na 4
marek milczewski (2335 punktów)
Znowuż dostałem wiadomość na skrzynkę o "s".
Na prawdę, nic nie mam przeciwko niemu, ale czy on musi "tak napierdalać od samego rana do późnej nocy" nie dając mi spokoju?
Co jego post to na mojej skrzynce BANG i dzwonek - masz nową wiadomość!
A może to on, szpieg moderacji, tak wycina niechcianych. Cichcem przez skrzyneczkę, polną ścieżką, przez ogródek, żeby zabić elitę.
Zabić tych, którzy są solą tego forum. Tworzą kręgosłup moralny uczestników wątków. Być może moderacja uważa, że jesteśmy niepoprawni politycznie i próbuje pozbyć się nas sposobami niedemokratycznymi.
Zacieśnijmy szeregi i krzyczmy jednym głosem - w bogu nadzieja, solidarnie zwyciężymy tyrana

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
20-06-2010 07:19 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Zabić tych, którzy są solą tego forum. Tworzą kręgosłup moralny uczestników wątków.
   Sorry, Winnetou, to jest biznes.

>Być może moderacja uważa, że jesteśmy niepoprawni politycznie i próbuje pozbyć się nas sposobami niedemokratycznymi.
   Jw., Winnetou, coś takiego, jak "demokracja" w przyrodzie nie występuje.

>Zacieśnijmy szeregi i krzyczmy jednym głosem - w bogu nadzieja, solidarnie zwyciężymy tyrana
   Się uda, jak mu, temu tyranu, priorytety się zmienią.
   Albo landszaft z gurami okaże się tym, czym jest, czyli zwykłym jeleniem na rykowisku.
   W każdym przypadku: jak się coś innego zacznie opłacać.

>
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam

   Zmień lustro, albo udawaj, że widzisz.

PS
   Nie będę Ciebie uczył wniosków wyciągać, bo robisz to sto razy lepiej ode mnie, że przykadzę w peesie.
   Znaczy: sto razy lepiej uczysz.

   Miłego dnia.
20-06-2010 06:50 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Zauważyłeś może, iż od pewnego czasu nie ma mnie na tym forum.
   Mam uwagę podzielną w sposób tak doskonały, że czasami nawet udaje mi się czytać co piszę, więc zauważyłem.

   Zauważyłem też w ramach swego, nadzwyczajnego talentu, że brak kilku jeszcze nicków, których logo nad postem nie było zapowiedzią sztampo-sieczki, nudy-mordoziewnej i komuno-banału.

   Lecz nie napiszę, że z tego powodu schudłem 40 kilogramów*, albo codziennie popełniam samobójstwo strzałem w plecy z dubeltówki, bo się kłamstwem brzydzę, to grzech.
   No i nie mam pleców, ostatnie, 56 (w tym roku) plecy w kształcie ryby wysłałem na priv pewnemu userowi wymienionemu w tym poście - na pewno nie zgadniesz o którego mi chodzi, na pewno.

>Jak to się nie skończy będę robił za trola. Nie ma wyjścia.
   Wg. mnie troll, to grzybiarz, który chce podpalić las dlatego, że mu się morda gajowego lub facjaty innych grzybiarzy nie podobają - mnie las nic złego nie zrobił.

   No, i podpałka lasu nie wpłynie na cudze mordy, bo widocznie im się opłaca takie mieć, jedynie mnie wpędzi w stres.
   Zanim drugi las znajdę.

   Rozumiem więc takie reakcje, ale ich nie pochwalam.
   Dopóki sam nie zacznę palić.

>Jak rzucisz kurwą na forum, ostrzeżenie, jak spamujesz, ostrzeżenie i ban, a jak Kali zaśmieca mi skrzynkę cisza.
   Powtarzam: przyczyną nie las, tylko gajowizna.

   Nie dość, że się zachowuje, jak gracz, który grać nie potrafi, a gra, albo marakuja w prawdzie o owocach, czyli nie wie co powiedzieć, a nie zamilczy.

   No, i jeszcze te ruchy ma... ekhem, jakby to powiedzieć... Spróbuj w szachach powiedzieć "kontra", to tak, mniej-więcej.
   Czasami nawet wrzaśnie "re!", bo mu się zdaje, że ktoś kontrował.

>Ogłaszam protest
   Popieram.

*- schudłem tylko 38.
   Gramów.
20-06-2010 11:19 
 Ocena 2 na 2
marek milczewski (2335 punktów)

>>Jak to się nie skończy będę robił za trola. Nie ma wyjścia.
>   Wg. mnie troll, to grzybiarz, który chce podpalić las dlatego, że mu się morda gajowego lub facjaty innych grzybiarzy nie podobają - mnie las nic złego nie zrobił.
Oczywiście, nie będę podpalał lasu, że tak wejdę w twoją konwencję. Bo co winna reszta fajnych ludzi, że mi sceptymucha napierdala od rana postami po skrzynce. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam pewien pomysł.... Sądzę, że przy Twojej inteligencji i poczuciu humoru zabawa będzie.
Ale na razie znowuż: puk, puk - kto tam? sceptymucha. Od 9 00


dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
20-06-2010 12:30 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>... nie będę podpalał...
   Ufff.

>Mam pewien pomysł....
   Z ciekawości płonę. Ups.

>Sądzę, że przy Twojej inteligencji i poczuciu humoru zabawa będzie.
   Następny mnie przecenia, eh!
   Naszkicowałbyś choć początek i zakończenie, zamiast mnie w napięciu trzymać, cwaniaku.
   Choćby z szacunku dla pradawnych, siwych skroni, mych.
20-06-2010 13:20 
 Ocena 1 na 1
marek milczewski (2335 punktów)

>   Naszkicowałbyś choć początek i zakończenie, zamiast mnie w napięciu trzymać, cwaniaku.
Nie sądzę, żebyś się strasznie napiął.
moja mama powiedziała mi gdy miałem dwanaście lat i pytałem, jak się robi dzieci:
synku, może jeszcze tego teraz nie wiesz, ja ci nie powiem, ale przyjdzie taki moment, że na pewno zorientujesz się, że to jest to.

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365