Od dłuższego czasu dostaję na swoją skrzynkę mailową powiadomienia z treścią wypowiedzi sceptymuchy. Nie śledzę żadnych wątków, nie mama żadnych kontaktów. W ogóle, od pewnego czasu, jakoś odechciało mi się zaglądać na portal Racjonalista. Mam włączone dźwiękowe powiadomienie o nadejściu nowej wiadomości na skrzynkę mailową. Wspomniany sceptyucha jest bardzo aktywny i kilka, czasem kilkanaście razy dziennie dowiaduję się o przemyśleniach tego forumowicza. Czy szanowna Moderacja może w końcu coś z tym zrobić? Pisałem o tym już kilka razy w innym wątku, ale jak dotąd bez reakcji. |