Witam,
Chciałem zrobić zakupy w sklepie i jest problem. Przy zakończeniu zamówienia trzeba zalogować się lub założyć konto. Mam konto z logowaniem via openid. Nie ma możliwości logowania się w sklepie po openid - mam zakładać drugie konto aby coś kupić w sklepie ??
Pozdrawiam.
|