Racjonalista - Strona głównaDo treści
Świadkowie Objawień czy są na tym Forum tacy?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-03-2009 20:08Jung(x-mr.T) (1 punktów)Świadkowie Objawień czy są na tym Forum tacy?
Ocena -1 na 1
CUD czyli OBJAWIENIE w 2001 roku.

Może na początek trochę o sobie nazywam się Mariusz ale miałem się nazywać Damian.
Abym się nazywał Damian tak chciał mój ojciec bo miał przyjaciela Damiana.

Jednak wyszło tak, że moja matka postawiła na swoim i na 1. pierwsze mam Mariusz
a na
2. Damian

Nie będę się przeciwko temu buntował bo szczerze powiedziawszy zwisa mi to

Żyłem sobie można powiedzieć całkiem normalnie i trochę nienormalnie bo jednak, że tak powiem Nieuchwytna Wyższa Siła odkąd wspomnę prześladowała mnie chyba...
Całe życie i to nawet od dziecka !

Pamiętam, że już coś dziwnego pierwszy raz widziałem w dzieciństwie potem o tym zapomniałem Aż w końcu w wieku 23 bodajże LAT!

WIDZIAŁEM OBJAWIENIE JESTEM ŚWIATKIEM OBJAWIENIA I DO DZIŚ NIE ROZUMIEM CO ONO MOGŁO OZNACZAĆ . Mirakle s. (rok.2001)13 dzień miesiąca.A o tej cyfrze i powiązaniu z papieżem Janem Pawłem II już gdzieś coś ciekawego czytałem.

Jak ktoś też widział coś dziwnego kiedyś proszę dzielić się spostrzeżeniami pisać na ten temat .

N.J.

Nicolas Jung. -(mój dziadek)Zginął śmiercią tragiczną.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Habari (247 punktów)
(zablokowany)
Odp: świadkowie Objawień czy są na tym Forum tacy?
Ja przeżyłem coś podobnego w 2006 roku. To był dopiero cud.

Gdy gotowałem makaron spaghetti i chciałem sprawdzić czy jest już andante, postanowiłem sprawdzić jak reaguje w kontakcie z sufitem, okazało się, że się do niego przykleił, a ja jestem zbyt niski aby go dosięgnąć. Poczułem się tak mały w związku z tym znakiem od Pana naszego. Wyobraź sobie, że ten makaron nie chciał się od tego sufitu odkleić - próbowałem pluć na niego, chlapać wodą święconą, nawet raz miotłą go szturchnąłem, a on nic. Mało tego, okazało się, że makaron przykleił się dlatego, aby Pan mógł mi powiedzieć "Synu, makaron jest już andante, możesz skonsumować swój posiłek, jednak pamiętają o sosie". To był prawdziwy cud.

"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Ja przeżyłem coś podobnego w 2006 roku. To był dopiero cud.
>Gdy gotowałem makaron spaghetti i chciałem sprawdzić czy jest już andante

ALDENTE profanie!

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
04-03-2009 21:24 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)

>ALDENTE profanie!

Al dente, prof...esorze!
04-03-2009 22:00 
 Ocena 1 na 1
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>ALDENTE profanie!
>Al dente, prof...esorze!

mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa, dzyń dzyń dzyń,

Makaronku boży zmiłuj się nad nami

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
04-03-2009 22:32 
 Ocena 1 na 1
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>Makaronku boży zmiłuj się nad nami

Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że on WISI na tym suficie za nasze grzechy - on nas zbawił.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
Gosia (9452 punktów)

>mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa, dzyń dzyń dzyń,
>Makaronku boży zmiłuj się nad nami

Będą jeszcze z Ciebie klopsy .
Ramen.
04-03-2009 22:27 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>Ja przeżyłem coś podobnego w 2006 roku. To był dopiero cud.
>>Gdy gotowałem makaron spaghetti i chciałem sprawdzić czy jest już andante
>ALDENTE profanie!

Się czepiasz, widocznie w jego walutacji* jest to andante.

*- walutacja: swobodna i nader ciekawa adaptacja (parafraza, tłumaczenie??) słowa valutare , dokonana przez moją Znajomą, biegle włoskim władającą... godzinę przeczesywałem teren w poszukiwaniu tego w leksykonach ekonomicznopodobnych, zanim, drogą dedukcji nie znalazłem w słowniku włosko-polskim
05-03-2009 14:47 
 Ocena 1 na 1
Pandorra (1289 punktów)
>>Gdy gotowałem makaron spaghetti i chciałem sprawdzić czy jest już andante
>ALDENTE profanie!

A ja naiwnie myślałam,że to celowe

Nie pytaj co rząd może zrobić dla ciebie. Pytaj jak możesz temu zapobiec
04-03-2009 21:22 
 Ocena 5 na 5
Gosia (9452 punktów)
Synu, porzuć błądzenie i póki czas nawróć się na jedyny słuszny makaronizm al dente, albowiem powiadam Ci, niesłuszną jest herezja andante , gdyż wszelkie umiarkowanie w spożywaniu relikwii pastafariańskich zgubne jest dla duszy Twojej a spowalnia rozrost ciała Twego.
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>Synu, porzuć błądzenie i póki czas nawróć się na jedyny słuszny makaronizm al dente, albowiem powiadam Ci, niesłuszną jest herezja andante , gdyż wszelkie umiarkowanie w spożywaniu relikwii pastafariańskich zgubne jest dla duszy Twojej a spowalnia rozrost ciała Twego.

Oj dobra, dobra. Przepraszam. Widać jaki ze mnie kucharz. ;-P
Od tego objawienia aż tak osłupiałem, że pomyliłem pojęcia.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
05-03-2009 03:15 
 Ocena-1 na 1
Jung(x-mr.T) (1 punktów)
>>Synu, porzuć błądzenie i póki czas nawróć się na jedyny słuszny makaronizm al dente, albowiem powiadam Ci, niesłuszną jest herezja andante , gdyż wszelkie umiarkowanie w spożywaniu relikwii pastafariańskich zgubne jest dla duszy Twojej a spowalnia rozrost ciała Twego.
>Oj dobra, dobra. Przepraszam. Widać jaki ze mnie kucharz. ;-P
>Od tego objawienia aż tak osłupiałem, że pomyliłem pojęcia.
>
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem


Ale o czym wy tu piszecie! Czy to sceptycyzm ludzki dal siwe znaki i przez was przemawia ? Napisałem niech się wpisują ludzie którzy widzieli nieziemskie rzeczy a nie Ludzie którzy zajmują się Kuchnia włoska. Czy makaroniarze ze straganu.Spod budki z hamburgerami.po 4,50 zł.
Chyba ktoś coś źle skumał.



OSOBIŚCIE PREFERUJE KUCHNIE TYLKO POLSKA ORAZ CHIŃSKA np. sajgonki i zasmaszka.Sos słodko kwaśny.

ps.
Nie wiem dlaczego, ale jak wspominam swoje przeżycie czyli objawienie ludzie biorą mnie za wariata a to się stało naprawdę.

05-03-2009 07:46 
 Ocena 1 na 1
Bardzozły (3161 punktów)
Cytat:
OSOBIŚCIE PREFERUJE KUCHNIE TYLKO POLSKA ORAZ CHIŃSKA np. sajgonki i zasmaszka.Sos słodko kwaśny.

Ale my też kochamy chińczyków, przecież to Oni odkryli makaron! I w kuchni polskiej też makaron się zadomowił.

A kiedy przyjdzie Jezus
pokażemy mu tabliczkę
z kierunkiem na Wieliczkę!
05-03-2009 09:16 
 Ocena 1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
A co to takiego?

>[...] zasmaszka.

lub to:

>Sos słodko kwaśny.

>Nie wiem dlaczego, ale jak wspominam swoje przeżycie czyli objawienie ludzie biorą mnie za wariata [...].

Ja chyba wiem dlaczego ...

fides ex necessitate esse non debet
05-03-2009 09:37 
 Ocena 1 na 1
sukulent (2309 punktów)
>A co to takiego?
>>[...] zasmaszka.

Zasm-ucona ap-aszka ?

Pytanie, czym się tak zasmuciła? Może tym, że chcą ją zjeść?

Pozdrawiam

"Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było" ("Chatka Puchatka") )
05-03-2009 10:16 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>A co to takiego?
>>[...] zasmaszka.
Nie wiadomo, ale ładnie nawiązuje do zapaszku z kamaszka.
.
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>Ale o czym wy tu piszecie! Czy to sceptycyzm ludzki dal siwe znaki i przez was przemawia ?
Tobie to chyba łyse znaki... Nam może się we
>Napisałem niech się wpisują ludzie którzy widzieli nieziemskie rzeczy
No to właśnie piszemy. Pierwszym nieziemskim był makaron, który przykleił się do sufitu, teraz jesteś Ty.

>OSOBIŚCIE PREFERUJE KUCHNIE TYLKO POLSKA ORAZ CHIŃSKA np. sajgonki i zasmaszka.Sos słodko kwaśny.
zasmażka i słodko-kwaśny.

>ps.
>Nie wiem dlaczego, ale jak wspominam swoje przeżycie czyli objawienie ludzie biorą mnie za wariata a to się stało naprawdę.
Ja wiem dlaczego.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
metsys (1088 punktów)
>Nie wiem dlaczego, ale jak wspominam swoje przeżycie czyli objawienie ludzie biorą mnie za wariata a to się stało naprawdę.

Ja tak nie myślę!
Powiedz mi tylko, proszę, czy gdy śpisz masz zamknięte, czy otwarte oczy? Może jedno otwarte, a drugie zamknięte, albo na odwrót?

jestem jednym z miliardów szczęściarzy pośród bilionów pechowców, któremu udało się zobaczyć świat...
10-03-2009 16:07 
 Ocena 1 na 1
e.coli (338 punktów)

>Powiedz mi tylko, proszę, czy gdy śpisz masz zamknięte, czy otwarte oczy? Może jedno >otwarte, a drugie zamknięte, albo na odwrót?

Na odwrót? Znaczy drugie otwarte, a jedno zamknięte?


BTW: też byłem świadkiem objawienia. Gdy byłem mały i zszedłem do piwnicy, coś jakby mignęło w ciemnościach. Wtedy uciekłem, ale teraz wiem, że to była Jego Makaronowa Doskonałość, a ja głupi zmarnowałem szansę...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365