>Mam pytanie. Dlaczego jest tak mało artykułów dotyczących tematów ekonomicznych na portalu >Racjonalista? Bardzo mi brakuje pragmatycznego spojrzenia na kwestie ekonomiczne.
Przy okazji zbierania materiałów na temat finansowania Hitlera przez finansistów amerykańskich, pochodzenia żydowskiego, zaznajomiłem się ostatnio z aktualną sytuacją gospodarczą USA - w/g między innymi pana Howarda Davidowitza (NYT) : "U.S. economy is a complete disaster". Jeżeli taki temat byłby interesujący, oceń proszę sam, to mógłbym otworzyć wątek poświęcony sposobom ratowania przez nas , forumowiczów, Stanów Zjednoczonych. Możliwe, że jest już za póżno, może to mało pragmatyczne - ale dlaczego się nie zabawić, jak na "Titanicu"...
Pozdrawiam
Chofec Chaim: "Jest zupełnie jasne i zrozumiałe, że syjoniści to potomstwo Amaleka"
|