Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dział, którego nie ma, ale można w nim pisać :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-07-2010 16:38pavvel (8272 punktów)Dział, którego nie ma, ale można w nim pisać :)
Ocena 6 na 6
Znalazłem przypadkiem dział, który kiedyś chyba był częścią tego forum, ale dawno już nikt tam nie pisał, a na stronie głównej nie ma odnośników do tego działu.

Rozumiem, że dział nie cieszył się wielką popularnością i postanowiono go z forum usunąć. Tylko usuwano go jakoś mało zręcznie, bo nie tylko można go odnaleźć, ale również można w nim ciągle nowe wątki zakładać.

Czy ktoś pamięta ten dział? Czy ktoś wie kiedy i z jakiego powodu go zamknięto? A może ktoś wie, dlaczego mimo zamknięcia dział ciągle jest czynny?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)

Znalazłeś tajemną komnatę.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
17-07-2010 17:57 
 Ocena 2 na 2
pavvel (8272 punktów)
Ciekawe, ile jeszcze takich tajemnych komnat jest do odnalezienia.
17-07-2010 18:14 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Ciekawe, ile jeszcze takich tajemnych komnat jest do odnalezienia.
I czy za odkrycie dostaje się jakieś punkty ekstra?
17-07-2010 18:53 
 Ocena 5 na 5
pavvel (8272 punktów)

>I czy za odkrycie dostaje się jakieś punkty ekstra?

Albo bana, gdy odkryje się coś co odkryte być nie powinno.

Tak więc szukać należy ostrożnie
webmaster (moderator)
>Tak więc szukać należy ostrożnie
I mądrze..
pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnica_poliszynela
17-07-2010 21:05 
 Ocena 2 na 2
pavvel (8272 punktów)

>pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnica_poliszynela

Zrób ankietę na ten temat. Przekonamy się ile osób wiedziało, że takie coś istnieje.

Tajemnicą poliszynela za to są ostatnio kompetencje moderatorów. Sporo ludzi ma wyrobione zdanie w tej sprawie, ale nie bardzo można o tym rzeczowo na forum podyskutować.
17-07-2010 19:34 
 Ocena 5 na 5
Terebint (Marcin) (795 punktów)
>Znalazłeś tajemną komnatę.

Hehehe... jak w filmie, Harry Potter i Komnata Tajemnic.
17-07-2010 20:44 
 Ocena 4 na 4
Autografka (10638 punktów)
>>Znalazłeś tajemną komnatę.
>Hehehe... jak w filmie, Harry Potter i Komnata Tajemnic.

Akurat w tamtej komnacie niczego zachęcającego nie było.

Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
Wolnomyśliciel (7257 punktów)

Przypominam sobie, że kiedyś zasugerowałem zamknięcie tego działu, mimo, że sam wykonałem dwa teleskopy systemu Newtona - jeden o średnicy zwierciadła 150mm i ogniskowej 1535mm, drugi o średnicy zwierciadła 352mm i ogniskowej 2002mm.
Powód był dla mnie oczywisty. Obecnie mało kto bawi się w takie rzeczy, bez kłopotu można kupić dobry teleskop za stosunkowo niewielkie pieniądze. Lata 1991-94, kiedy zajmowałem się konstruowaniem teleskopów, to inne czasy.
Niebawem zmienię awatara na forum ze względu na postępujący proces starzenia(czas leci...)i wkleję zdjęcie z "rurami".

Pozdrawiam - Zbyszek Bryłowski

Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć. [Voltaire(?)]

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365