Racjonalista - Strona głównaDo treści
Artykuł do francuskiej prasy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
05-02-2011 20:44Roksana Małek (894 punktów)Artykuł do francuskiej prasy
Ocena 1 na 1
Jakiś czas temu, do Młodych Racjonalistów zwróciła się członkini francuskiej organizacji laickiej, z prośbą o napisanie artukułu do Bulletin des Jeunes Libres-Penseurs, na temat działalności młodzieży w kierunku sekularyzacji, wyprowadzania religii ze szkół, itd. Zobowiązałam się do napisania tego artykułu i chciałabym żeby był on obiektywny, dlatego też mam prośbę do wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia w tej sprawie. Jeśli ktoś chciałby wyrazić swoje zdanie i podzielić się nim z czytelnikami francuskiej prasy, może się do mnie zwrócić, a ja zamieszczę tę wypowiedź w artykule. Trudno mi samej pisać w sprawie, która dotyczy tak szerokiej rzeszy społeczeństwa, a wolałabym uniknąć subiektywizacji.
Z góry dziękuję za pomoc
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Zobowiązałam się do
>napisania tego artykułu i chciałabym żeby był on obiektywny, dlatego też mam prośbę do wszystkich,
>którzy mają coś do powiedzenia w tej sprawie.

Pewnie za bardzo Ci się to nie przyda, ale może rzuć okiem tutaj.

>dotyczy tak szerokiej rzeszy społeczeństwa

No, nie przesadzałbym z tą szeroką rzeszą.

Pozdrawiam.

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
Kuba Śruba (3184 punktów)
> Jeśli ktoś chciałby wyrazić swoje zdanie i podzielić
>się nim z czytelnikami francuskiej prasy, może się do mnie zwrócić, a ja zamieszczę tę wypowiedź w
>artykule.
>wolałabym uniknąć subiektywizacji.
Zamierzasz napisać obiektywny artykuł na podstawie anonimowych wypowiedzi na forum
No dobra, spróbuję pomóc.
Nazywam się Kuba i mam 17 lat (uczęszczam do technikum). Wybieramy się czasem, razem z moim młodszym bratem Wojtkiem Śrubą, by sprejem wymalować cytaty R. Dawkinsa czy S. Harrisa na murze szkoły.
W autobusach piszemy taki skrót "HWDP" - rozwinięcie jest brzydkie, mogę jedynie zdradzić, że "P" jest od "Papież".
Więcej grzechów nie pamiętam.
Muszę kończyć, bo Wojtek chce pograć w Modern Warfare
Pozdrawiam i mam nadzieję że odrobinę pomogłem
Kuba Śruba

Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru. - R. A. Wilson
06-02-2011 00:53 
 Ocena 2 na 2
ziemiojad (338 punktów)
>W autobusach piszemy taki skrót "HWDP" - rozwinięcie jest brzydkie, mogę jedynie zdradzić, że "P" jest od "Papież".

ło matko!
większość społeczeństwa chyba błędnie rozszyfrowuje ten skrót
06-02-2011 19:47 
 Ocena 1 na 1
Matix (5786 punktów)
>W autobusach piszemy taki skrót "HWDP" - rozwinięcie jest brzydkie, mogę jedynie zdradzić, że "P" jest od "Papież".

Ale skoro chcesz z nim walczyć to czemu piszesz hasła, które bardzo prawdopodobnie są pożądane przez papieża?

>Muszę kończyć, bo Wojtek chce pograć w Modern Warfare

Jakich broni używasz?
06-02-2011 22:36 
 Ocena 1 na 1
Kuba Śruba (3184 punktów)
>Ale skoro chcesz z nim walczyć to czemu piszesz hasła, które bardzo prawdopodobnie są pożądane przez papieża?
Eee, chyba znasz rozwinięcie skrótu! Szacun ziom!
Piszę, bo mam nadzieję, że jak papież zostanie zaspokojony, to wyluzuje
- ta wypowiedź o prezerwatywach może świadczyć, że ostatnio coś się u niego w temacie podziało...
>>Muszę kończyć, bo Wojtek chce pograć w Modern Warfare
>Jakich broni używasz?
Mamy taki specjalny dodatek, który fajnie modyfikuje giwery: ostatnio najczęściej zabijam wrogów przez palnięcie w czerep "O pochodzeniu gatunków" w twardej oprawie

Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru. - R. A. Wilson

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365