Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zaproszenie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
06-02-2011 21:07Leonard (-17 punktów)Zaproszenie
Ocena 2 na 2
Witam, zapraszam do odwiedzenia strony Ruchu Obywateli Świeckich: ros.org.pl/ Leonard
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rhotax7 (3947 punktów)
Fajne jest to zgłaszanie się z aktem apostazji.

Ale mam ten problem że przeczytałem takie coś w sieci:

'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'

Co znaczy: 'Świadczę że nikt nie jest warty czci prócz Boga Jedynego, i świadczę że Muhammad jest Wysłannikiem Boga.'

Przez co zostałem niechcący muzułmaninem bo świadkiem tego zawsze jest Allah i on WIE że to czytałem a od niego ciężko uciec bo jak zadzwoniłem do Meczetu Al Aksa to mi powiedzieli:

"Aszta la Bolanda la ilaaha il Allah, la bomba la kilim il la apostata"

Co wróżka przełożyła mi na nasz język za jedyne 300 PLN.A leci to tak:

"Polecimy do Polski i za to że nie czcisz Allaha zabijemy Cię bombą apostato"

Proszę nie czytajcie tego, zapomniałem dodać, bo też będziecie u Allaha w notesiku i na sądzie ostatecznym będą się bić z Jahve o wasze dusze.
Sama walka musi byc fajna pewnie się okładają świętymi księgami i cytatami jak ŚJ.
06-02-2011 23:26 
 Ocena 1 na 1
Madman (7811 punktów)
>Ale mam ten problem że przeczytałem takie coś w sieci:
Umarłem ze śmiechu! Potem zmartwychwstałem i umarłem jeszcze raz. Boję się znowu zmartwychwstać...
DEmonizer (4893 punktów)


Pozdrawiam
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Fajne, choć ci od Jahwe też się bawią bronią i bombami...
08-02-2011 10:46 
 Ocena 1 na 1
rhotax7 (3947 punktów)
Oczywiście.
Ale Islam ma zapis że ten kto odstąpi od wiary w Allaha musi zginąć.
KAŻDY muzułmanin ma obowiązek go zabić.
Wiem to niewiarygodne ale tak bez kitu mają.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365