Witam wszystkich.
Czytuję racjonalistę, a szczególnie jego forum dość często.
Nie zakładałem wcześniej konta, bo nie miałem zamiaru tu pisać.
Skusiłem się, bo uznałem, że konto zapewne ułatwia wiele rzeczy na forum.
Przy zakładaniu przywitano mnie między innymi taką informacją:
Cytat:Co wynika z posiadania konta w Racjonaliście ?
Wiele możliwości portalu dostępnych jest jedynie po zalogowaniu:
Masz dostęp do zaawansowanych funkcji Forum i artykułów
Zarejestrowany użytkownik może pisać na całym Forum
Otrzymasz powiadomienia na e-mail o odpowiedziach na twój wątek i twoje odpowiedzi na Forum
Masz możliwość oceniania wypowiedzi innych czytelników
Otrzymasz możliwość oceny tekstów i głosowania na komentarze do nich
Możesz wypełnić deklarację zainteresowania
PSR oraz otrzymać uprawnienia członka PSR
Dostajesz prenumeratę Biuletynu Racjonalisty z informacjami o zmianach w portalu i nowych możliwościach.
Najbardziej zależało mi na zwiększeniu funkcjonalności. Oczywiście ucieszyłem się też, że będę mógł oceniać wypowiedzi. Moja radość nie trwała jednak zbyt długo.
Po pierwszym wciśnięciu minusa dostałem informację:
Cytat:Aby głosować, musisz napisać dziesięć wypowiedzi i odczekać trzy dni od daty rejestracji.
Trzy dni czekania to nie problem, ale w ten sposób jestem zmuszany do napisania dziesięciu niekoniecznie mądrych postów.
Czy ktoś wie czemu to ma służyć?