>Tak wiem, ale spójrzcie na inne fora. Przecież to rozwiązanie powszechnie stosowane i jest dużo wygodniejsze niż oddzielne logowanie się do skrzynki żeby sprawdzić wiadomości.
Czy ja wiem, czy wygodniejsze? Mam swoje konta zgromadzone na gmailu i mogę sprawdzać wszystkie naraz, a nie wiem czy takie forumowe konto dałoby się tam podłączyć.
|