Racjonalista - Strona głównaDo treści
wydawnictwa religijne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
13-02-2011 09:09michalina_lic (-8 punktów)wydawnictwa religijne
Ocena -5 na 5
Szanowni Państwo!
Zdaję sobie sprawę, iż studenci przeprowadzający badania do swoich prac dyplomowych nie są czymś rzadkim, a niejednokrotnie kolejne ich pojawienie się wywołuje negatywne emocje. Mam tego świadomość. Niestety, chcąc napisać pracę rzetelnie jestem zmuszona prosić Państwa o wypełnienie mojej krótkiej, anonimowej ankiety. Tylko w takim wypadku pisanie mojej pracy będzie miało sens. Z góry dziękuję za Państwa przychylność. Pozdrawiam!

Link do ankiety dotyczącej wydawnictw religijnych:
www.ebadania.pl/49da59844d9b645c
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
>Link do ankiety dotyczącej wydawnictw religijnych:
>www.ebadania.pl/49da59844d9b645c
Genialna ankieta. Poddałem się chyba w połowie.
5. Jaka/i jesteś?
poszukujący
wierzący
niewierzący

Pomimo zaznaczenia "niewierzący", padają pytania:
6. Czy czynnie uczestniczysz w życiu swojej wspólnoty wyznaniowej
8. Najczęściej czytuje (w ramach wydawnictw religijnych)
9. Jak często sięgasz po wydawnictwa religijne?
11. Czego poszukujesz sięgając po wydawnictwo religijne?
13. Czy wg Ciebie na rynku istnieje wystarczająca ilość wydawnictw religijnych?


Jacek Tabisz (30006 punktów)
Chciałem wziąć udział w ankiecie, bo czemu miałbym ci nie pomóc niezależnie od tego, jakie są twoje poglądy, ale przeczytałem wpis Madmana. Jeśli po zaznaczeniu, że jest się niewierzącym dalej lecą pytania te same, co do osoby religijnej, a nie ma w nich w zasadzie opcji, które mógły zakreślić ateista, to coś jest nie tak z tą ankietą. Dlatego pomogę ci w inny sposób - przekaż twórcom ankiety, że jest zła, gdyż nie uwzględnia obecnych w naszym kraju światopoglądów.

Czy w ankiecie pojawia się na przykład pytanie:

Dlaczego czytasz pisma religijne?

1) Bo wierzę
2) Bo, jako osobę niewierzącą, interesuje mnie mentalność osób wierzących
3) Nie wiem
4) Nigdy ich nie czytam, bo moja wiara nie potrzebuje słów
5) Nigdy ich nie czytam, bo mnie nie interesują
6) Nigdy ich nie czytam, bo nie wyrażają mojego światopoglądu

Myślę, że takie pytanie powinno się pojawić.
13-02-2011 12:09 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Czy w ankiecie pojawia się na przykład pytanie:
>Dlaczego czytasz pisma religijne?
>1) Bo wierzę
>2) Bo, jako osobę niewierzącą, interesuje mnie mentalność osób wierzących
>3) Nie wiem
>4) Nigdy ich nie czytam, bo moja wiara nie potrzebuje słów
>5) Nigdy ich nie czytam, bo mnie nie interesują
>6) Nigdy ich nie czytam, bo nie wyrażają mojego światopoglądu
>Myślę, że takie pytanie powinno się pojawić.

W ankiecie, Jacku, wcale nie pojawia się opcja "nie czytuję wydawnictw religijnych".
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Domyślam się
Meretseger (61860 punktów)
Ankieta jest do kitu. Myśl, zanim coś takiego na drugi raz zaproponujesz.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
zaprawdę (126 punktów)
skieruj się raczej na portale religijne, a zaspokoisz głód "wiedzy"

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365