Termin 23 lutego · 16:00 - 21:00 Lokalizacja Nuncjatura apostolska, al.Szucha 12 Warszawa Stworzone przez: "ODNOWA" SLD URSYNÓW, Filip Chodźko, Wiola Kowalska Zapraszam Wszystkich zainteresowanych tematem zerwania konkordatu i zaprzestania płacenia na KK z NASZYCH podatków na pikietę pod "ambasadą Watykanu" w Warszawie. Zapraszamy osoby prywatne i wszelkie organizacje Przynieście ze sobą transparenty, sztandary i flagi Waszych organizacji. Pokażmy, że nie chcemy więcej płacić na kościół! Niech Nas będzie jak najwięcej! www.facebook.com/event.php?eid=125676440839436 |