 |
Na świecie coraz śmielej na "to" reagują... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-08-2008 16:13 | pkmodern85 (665 punktów) | Na świecie coraz śmielej na "to" reagują...
2 na 2 | Ukazała się nareszcie ciekawa reklama Antyklerykalna ukazująca zagrożenia jakie niosą ze sobą księża: www.wrzuta.pl/film/8PXMoIP7gDTaki Spray powinien być obowiązkowy w każdym domu... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| lotrek (14275 punktów) | Reklama głupawa, ale zdecydowanie antyklerykalna. U nas by nie przeszła, gdyż byłoby to "obrazą uczuć religijnych". Zresztą u nas wszystko można "podciągnąć" pod artykuł KK "o obrazie...
|
|
 | 1 na 1 | Adamiak (36436 punktów) | > Reklama głupawa...Jasne, że konwencja dowcipku "zdarta do krwi", lecz ja obśmiałem się spontanicznie (vide: głupi i ser) choć gustuję w humorze innego gatunku. Eh, już po trzykroć (  w ciągu 4 dni) się tu sumituję, żem człek słaby [bezradny] > ... u nas wszystko można "podciągnąć" pod artykuł KK "o obrazie...A na pewno baaardzo wiele
|
|
| konserwatysta (12 punktów) | > Ukazała się nareszcie ciekawa reklama Antyklerykalna ukazująca zagrożenia jakie niosą ze sobą> księża:> www.wrzuta.pl/film/8PXMoIP7gD> Taki Spray powinien być obowiązkowy w każdym domu...No cóż, typowo "ateistyczny" poziom, czyli żenująco niski. Jeśli nie ma się innych sposobów na zaistnienie w świadomości ludzi, to pozostaje obrażanie i wyszydzanie. Znamy to od lat, nic nowego (ale z czasem minie).
|
|
|  | | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) | Oj, miałem dać plusa... Przepraszam, omsknęła mi się ręka.  Pozdrawiam - Zbyszek  P.S: Poprawię się przy okazji.
PRZEWARTOŚCIOWANIE WSZELKICH WARTOŚCI - oto moja formuła dla aktu najwyższego namysłu ludzkości nad sobą, aktu, który stał się we mnie ciałem i geniuszem. /Friedrich Nietzsche/
|
|
 | 5 na 5 | czes (4083 punktów) | >No cóż, typowo "ateistyczny" poziom, czyli żenująco niski.
Ledwie zetknąłeś się z forum (raptem druga wypowiedź), a już próbujesz obrażać ludzi których nie znasz, nie rozumiesz i nic o nich nie wiesz.
Jeżeli nie podoba Ci się antyklerykalny filmik (faktycznie niskiego lotu), to odnoś się do twórcy tego filmiku, a nie do ateistów i ich "ateistycznego" poziomu.
Twoja wypowiedź o "żenująco niskim ateistycznym poziomie", świadczy niestety o twoim żenująco niskim poziomie.
A na koniec, moja osbista uwaga/rada dla Ciebie; jeżeli nie podoba Ci się nasz poziom intelektualny, to po prostu wyjdź i zamknij drzwi od strony zewnętrznej. Nie będziemy płakali po twoim odejściu.
|
|
|  | | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) | Witam Cię czes.> A na koniec, moja osbista uwaga/rada dla Ciebie; jeżeli nie podoba Ci się nasz poziom intelektualny, to po prostu wyjdź i zamknij drzwi od strony zewnętrznej. Nie będziemy płakali po twoim odejściu.Proponuję, by został - rozum zwycięży.  Pozdrawiam - Zbyszek 
PRZEWARTOŚCIOWANIE WSZELKICH WARTOŚCI - oto moja formuła dla aktu najwyższego namysłu ludzkości nad sobą, aktu, który stał się we mnie ciałem i geniuszem. /Friedrich Nietzsche/
|
|
| |  | 2 na 2 | czes (4083 punktów) | Witaj Zbyszku, Jesteś już drugim w tym wątku - po wojtku - kolegą, którego spotkałem w pierwszych chwilach mojej przygody z tym forum. Pewnie pamiętasz nasze starcie z trollem wolfiusem czy kontrastem! Od tamtego czasu mam alergię na arogantów, ktorzy próbują poniżać ludzi o odmiennym światopoglądzie. A jaki mam mieć stosunek do człowieka, który uważa słowa "poziom ateistyczny" za równoznaczne z "żenująco niskim poziomem"?! Toż to arogancja i ignorancja czystej wody! Wchodzi taki do gościnnego domu w zabłoconych butach, spluwa na podłogę i jeszcze narzeka, że gospodarzowi nogi śmierdzą. > Proponuję, by został - rozum zwycięży.  Nie mnie/nam decydować kto zostanie na forum. Aby "rozum zwyciężył", trzeba go posiadać. Zobaczymy czy masz rację. Ja raczej wątpię. Serdecznie pozdrawiam. Czesiek
|
|
 | 1 na 1 | Kasia (424 punktów) |
>No cóż, typowo "ateistyczny" poziom, czyli żenująco niski. Zgadzam się żenująco niski poziom ale czy ateistyczny? Równie dobrze reklamę mógł nakręcić ateista jak i nienawidzący chrześcijan muzułmanin jak i......katolik zarabiający na tego typu reklamach. Faktem pozostaje jednak fakt że większość "śmiesznych religinych filmików" dotyczy chrześcijanizmu...czyżby strach przed muzułmanami?
|
|
 | 3 na 3 | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) | Witam. > No cóż, typowo "ateistyczny" poziom, czyli żenująco niski.Nie zgadzam się z tą opinią, poziom satyry jest odpowiedni, przedstawia realne zagrożenie. Nie podoba mi się tylko użycie przez tłumacza wyrazu ch.. . > Jeśli nie ma się innych sposobów na zaistnienie w świadomości ludzi, to pozostaje obrażanie i wyszydzanie.Nikt tu nikogo nie obraża - takie są fakty. Na fakty nie można się obrażać... Pozdrawiam - Zbyszek 
PRZEWARTOŚCIOWANIE WSZELKICH WARTOŚCI - oto moja formuła dla aktu najwyższego namysłu ludzkości nad sobą, aktu, który stał się we mnie ciałem i geniuszem. /Friedrich Nietzsche/
|
|
 | 4 na 4 | Patty Matheson (2087 punktów) | >No cóż, typowo "ateistyczny" poziom, czyli żenująco niski.
Zastanawiam się, co Cię skłoniło do użycia słowa "ateistyczny" jako synonimu "żenująco niski", tym bardziej, że w filmiku nie ma treści ateistycznych.
Pozdrawiam
|
|
|  | | Michał Korniluk (29 punktów) | >Zastanawiam się, co Cię skłoniło do użycia słowa "ateistyczny" jako synonimu "żenująco niski", tym bardziej, że w filmiku nie ma treści ateistycznych. > Pozdrawiam
Dla niektórych wystarczy, że coś jest antyklerykalne a już staje się ateistyczne.
|
|
 | | paluch (313 punktów) | > I oto mamy kolejną "prowokację"???:> passiothemovie.com/> Ciekawe czy u nas wydadzą ten film?> mi to wygląda na zwykły film pornograficzny, do tego jeszcze gejowski.
|
|
 | | placownik (17853 punktów) |
Ostrzeżenie za prowokację. Więcej tego nie rób.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|