> Jeden ze >świadków nie miał ukończonych 18 lat. Dla kościoła to nie był problem, bo dziewczyna ta była >bierzmowana i dla kościoła jest "dorosła". Co jednak ze stroną "państwową". Czy osoba nieletnia >może być świadkiem na ślubie w USC?
Nie rozumiem, dlaczego kościelni szukają rady czy pomocy akurat na tym ateistycznym portalu. My tutaj możemy się tylko cieszyć, że Kościół ma takich głupich książy. Im większy bałagan w kościele, tym lepiej dla ludzi.
Im więcej bezprawnych małżeństwa zawiązanych przez tępych kapłanów, im więcej unieważnień i kłopotów dla par młodych ciemniaków, tym większa szansa, że ludzie ci odwrócą się od kościoła.
doku
|