Taka mała prośba, wątek nie o nauce, nie czytać.
Jeżeli ma ktoś film o ewakuacji Czarnobyla, Prypeci i okolic, może być black and white to prosiłbym aby ktoś mi go przesłał na pocztę bądź dał link do niego bo przeszukałem google w kazdym możliwym wymiarze i nie znalazłem a robię pracę o całej katastrofie i ten film bardzo by mi się przydał.
Proszę o szybką odpowiedź. |