>>wyszło mi > Nie bardzo ci wyszło, bo zabrakło Frajerów Mało Samodzielnych. >
Po prostu zapytałam, a Ty, skoro wiesz mogłaś mi po prostu odpowiedzieć. Ale wolałaś mnie pouczać, postawić się ponade mną, a przez to dużo straciłaś mojego szacunku, bo czytam Twoje wypowiedzi i uważałam Cię za osobę, o otwartym i "normalnym" sposobie bycia. Moja wina, pomyliłam się. Nie powinnam oceniać ludzi na podstawie tego co piszą na forum i Tobie też radzę tego nie robić, bo możesz się zdziwić, jeśli "mało samodzielna frajerka" okaże się kimś innym niż myślałaś. Ja nie wierzę w Googla Wszechwiedzącego i dlatego jestem na tym forum, bo uważam, że od ludzi można się więcej dowiedzieć niż z wyszukiwarki. Tak w ogóle, to z Twoim podejściem moglibyśmy zupełnie zniknąć z tego forum, bo po co w ogóle pytać, dyskutować, dzielić się swoimi myślami z innymi ludźmi. Możnaby po prostu wszystko "wklepać" w google. Proszę Cię na przyszłość, nie obrażaj mnie, nie miej mnie za głupszą od siebie, tylko rozmawiaj ze mną jak racjonalistka z racjonalistką a może obydwie na tym skorzystamy. Pozdrawiam Lucyna
|