Jeśli w brudnopisie zostawi się nieopublikowany post, to przeniesienie do Oślej Ławki wypowiedzi, na którą był ten post odpowiedzią wywołuje opublikowanie tekstu z Brudnopisu.
Dziś zdarzyło mi się to dwukrotnie, opublikowała się przygotowywana dla Logika moja wypowiedź w wątku "nieracjonalny feminizm?" oraz autoodpowiedź, (swoista kopia zapasowa) do mojego wątku "Prośba o ostrzeżenie", także przenoszonego dziś do Oślej Ławki.
Treść poufna nieoczekiwanie staje się na tym forum publikacją, a to chyba bardzo źle. |