 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-12-2008 15:56 | MociumPan (744 punktów) | Psychologia człowieka
1 na 1 | Ostatnio się zainteresowałem tą dziedziną nauki, zachowaniach itp... Zainteresowałem się tym ponieważ byłem zdumiony jak "Pani psycholog" rozpracowała mnie, moją osobowość, poglądy itp... - byłem zdziwiony jak parę testów i rozmowa może dużo powiedzieć o człowieku... - i dlatego chciałbym zgłębić ten temat  Poszukuję książki Józefa Kozieleckiego "Koncepcje psychologiczne człowieka" oczywiście w formacie "pdf" (tak abym mógł na monitorze komputera przeczytać tę książkę) Jeżeli znacie jakieś inne ciekawe tytuły z tej dziedziny bądź testy i posiada ktoś z Was tego typu książki na swoich dyskach twardych to prosiłbym o wrzucenie materiałów na jakiś darmowy serwer (np: www.zippyshare.com) Z góry dziękuję i pozdrawiam. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| rudyment (3233 punktów) | Mam nadzieje ,że nie zniechęci cię zaczynanie od środka - zresztą Józek to już trochę historia, choć przyznam, że wykładacz z niego niezły. Aktualnie mam na dysku dwie pozycje Zimbardo i trylogię Strelaua. Jeśli cię interesują, przyczepię do maila, bo na wrzucaniu na serwer się nie wyznaję.
Vivere, ergo philosophari
|
|
 | | MociumPan (744 punktów) | > Mam nadzieje ,że nie zniechęci cię zaczynanie od środka - zresztą Józek to już trochę historia, choć przyznam, że wykładacz z niego niezły.> Aktualnie mam na dysku dwie pozycje Zimbardo i trylogię Strelaua. Jeśli cię interesują, przyczepię do maila, bo na wrzucaniu na serwer się nie wyznaję.> Vivere, ergo philosopharilp.airetni@srekahsbbulkWysyłajcie co tam macie
|
|
|  | | rudyment (3233 punktów) | > Wysyłajcie co tam macie  Niestety nie wszystko się wysłać udało ze względu na małą pojemność poczt adresatów. Pdf-y Strelaua są za duże 
Vivere, ergo philosophari
|
|
| |  | | MociumPan (744 punktów) | > >Wysyłajcie co tam macie  > Niestety nie wszystko się wysłać udało ze względu na małą pojemność poczt adresatów. Pdf-y Strelaua są za duże  > Vivere, ergo philosophari rudyment , wielkie dzięki za to co podesłałeś mi na maila
|
|
 | Anarchista (2650 punktów) (zablokowany) | |
|
|  | | MociumPan (744 punktów) | > To ja poproszę jeśli mogę moc.liamg@iksnamor.bukaj> "Anarchia matką porządku." P. KropotkinJa zaproponowałem wrzucenie plików na darmowy hosting ponieważ chciałem uniknąć właśnie postów tego typu (czyli podawania własnych adresów mailowych) Jakby ktoś (na przykład) na zippyshare.com zuploadował materiały i umieścił link na forum to byłby z tego pożytek w postaci dostępności danej wiedzy dla ogółu, i może wtedy by było nawet można liczyć na jakąś konkretną dyskusję, analizy danych materiałów, bądź wymianę spostrzeżeń w danym aspekcie...
|
|
1 na 1 | krutki (1550 punktów) |
Nie sprawdzałem czy link działa, ale być może stąd można ściągnąć. "Atheism is a non-prophet organisation" - George Carlin
|
|
 | | MociumPan (744 punktów) | > Nie sprawdzałem czy link działa, ale być może stąd można ściągnąć.> "Atheism is a non-prophet organisation" - George CarlinMożna... dzięki... plusik gratis  Pozdrawiam.
|
|
| sztejkat (4743 punktów) | Czasopismo "Charaktery" - dla mnie, jako laika w tej dziedzinie, bardzo ciekawe i przystępne źródło informacji.
Tomasz Sztejka
|
|
| MociumPan (744 punktów) | Ma ktoś może w swoich zbiorach książkę Derren Brown'a "Sztuczki umysłu - Poznaj mechanizmy ludzkich zachowań" ?? Jeżeli ktoś posiada takowego e-booka prosiłbym o podesłanie na maila...
|
|
| Kowalska (47 punktów) | Książkę tę posiadam. Była mi potrzebna, gdy jeszcze studiowałam,gdy byłam jeszcze studentką. Jakbyś mi powiedział,czy o coś konkretnego Ci chodzi, to "służę"  Ciągle mam nadzieję, że wrócę na studia,ale mogę poświęcić trochę czasu i napisać ogólnie... Przemyśl to. Pozdrawiam-Ania
|
|
| Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > Ostatnio się zainteresowałem tą dziedziną nauki, zachowaniach itp...> Zainteresowałem się tym ponieważ byłem zdumiony jak "Pani psycholog" rozpracowała mnie, moją> osobowość, poglądy itp... - byłem zdziwiony jak parę testów i rozmowa może dużo powiedzieć o> człowieku... - i dlatego chciałbym zgłębić ten temat  > Poszukuję książki Józefa Kozieleckiego "Koncepcje psychologiczne człowieka" oczywiście w formacie> "pdf" (tak abym mógł na monitorze komputera przeczytać tę książkę)> Jeżeli znacie jakieś inne ciekawe tytuły z tej dziedziny bądź testy i posiada ktoś z Was tego typu> książki na swoich dyskach twardych to prosiłbym o wrzucenie materiałów na jakiś darmowy serwer (np:> www.zippyshare.com)> Z góry dziękuję i pozdrawiam.Jako człowiek interesujący się aspektami wolności wymiany informacji, zwracam uwagę, że wrzucanie na serwer czyichś książek jest nielegalne. Wysyłanie mailem też. Chyba że licencja na używanie tych książek zezwala na takie dalsze rozpowszechnianie. Pozdrawiam Adam
|
|
| Merlieth (28 punktów) | Jeśli chodzi o książkę przez Ciebie wymienioną to hmmmm owszem są w niej przedstawione ogólnie koncepcje typów psychologicznych itp. jednakże dzięki niej nie zrozumiesz bardziej ani siebie ani ogólnego "zaganienie" jakim jest człowiek. Oczywiscie czytanie dla rozwijania swoich horyzontów jest jak najbardziej chwalebne  Sprecyzuj konkretnie o jakiego typu tytuły Ci chodzi?Tzn.interesują Cię pozycje dotyczące bardziej np.procesów poznawczych aby wiedzieć w jaki sposób percypujemy itp. i jak np doświadczenie na to wplywa?Czy np.interesują Cię typy psychologiczne i różne koncepcje z tym związane. --->interesujący jest C.G Jung--->wybierz sobie cokolwiek z jego prac->zawsze warte przeczytania. P.S Adam Wojtkiewicz słusznie prawi  propos wrzucania ksiazek.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|