>I proszę oto jak świat był rozwinięty, kiedy jeszcze jahwe towrzył plan działania? >Wychodzi na to, że świat tak naprawdę nie ma początku ani końca. Tylko cykl się powtarza. Nie no początek chyba był, a co do konca hmm..... .Myślę że dopiero za kilka lat dowiemy się które z tych odkryć są najistotniejsze, które zmienią nasz pogląd na przeszłość, które z nich trafią do podręczników, a które zostaną uznane za mniej wartościowe, może ta mumia z Peru, lub pierwszy europejczyk jest najistotniejszy, ciężko oceniać.
|