>Dlaczego zarejestrowany użytkownik portalu ma możliwość zalogowania, natomiast nie >ma możliwości wylogowania? Ja przed chwilą się wylogowałem i zalogowałem ponownie. Nie sprawiło mi to żadnych trudności. Czy też może nie zrozumiałem, o co Ci chodzi?