Gdy w dziale "znalezione w sieci" chcemy dodać linka, to wypełniamy formularz: (...) Tytuł strony (treści): Autor treści: Rozumiem, że należy w te pola wpisać tytuł np. artykułu znalezionego w sieci i jego autora. Natomiast gdy link jest zaakceptowany "autor treści" stanowi link do profilu osoby która go dodała. Jest to trochę dziwne, gdyż obok jest pole "zgłosił/a" z wyszczególnionym nickiem osoby zgłaszającej, ale bez linku. Czy czegoś nie rozumiem, czy też sekcja jest nie do końca dopracowana? Pozdrawiam Miłośnik działu "Znalezione w sieci" KŚ PS podejrzewam, że temat był poruszany, ale nie znalazłem go w archiwum forum |