> Wątek jest i działa, czyli problem leży gdzie indziej. Opisz proszę co się dzieje:> racjonalis(*)emu-z-portalem-racjonalistapl/Foo(u)ct - jest i działa. Ale jakieś czary-mary się zdarzają. Juz kiedyś sygnalizowałam, ale pewnie w niewłaściwym dziale : z linku "nowe wypowiedzi" uzyskuję czasem wypowiedzi od roku 1284 , albo coś koło tego. Zwykle bez godziny, lecz kiedy juz jest, to np. 97:78. Pierwszy dostępny wątek niezmiennie dotyczy kształtu serwisu,zaraz potem pytanie o to, jakiego tłumaczenia Biblii się trzymać. A pochodzi z epoki dinozaurów, dokładnie - z roku 2002. Trzeba ręcznie przesterować kalendarzem na aktualną datę. A zaraz apiat' to samo! Ja jestem dinozaurem, to mi jakoś szczególnie nie wadzi. Ale wkurzyć czasem potrafi! WTF ???
|