W dniu dzisiejszym sąd rejonowy ukarał internaute "Za obrazę i ośmieszenie uczuć religijnych". Zdaniem sędziego, internetowa "Spowiedź On-line" ośmieszała sakramenty święte - wyznania grzechów i eucharystii przez prowokacyjną formę. Do czego zmierza ten kraj? Czy takich sądów chcą Kaczyńscy? Czy trzeba już sie zacząć bać.. ?
|