Sensowną zasadą stosowaną na Forum jest niemożliwość jego edytowania po skomentowaniu. A co z ocenianiem ? Ciekawa początkowo wypowiedź otrzymuje np. kilka plusów, po czym w wyniku edycji i uzupełnienia/zmiany staje się skandalicznym bełkotem. Nie wiem, czy blokowanie możliwości edycji już po pierwszej ocenie byłoby dobrym pomysłem, ale można by chociaż wyróżniać w jakiś sposób posty, które były edytowane już po ocenie. |