Racjonalista - Strona głównaDo treści
słabe działanie portalu "pod Mozillą"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
25-11-2010 14:09Tibor (1012 punktów)słabe działanie portalu "pod Mozillą"
mam nadzieję, że w dobrym dziale
portal wyjątkowo słabo chodzi pod mozillą, nie można zmienić ustawień własnego konta, poza tym nie można wejść z poziomu strony głównej do menu typu: forum, poczta itd

pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kuba Śruba (3184 punktów)
Zgaduję, że pisząc Mozilla masz na myśli Mozilla Firefox.
Używam Firefoxa 3.6, niedawno zupgrade'owałem z 2.0, nie mam i nie miałem żadnych problemów z tą stroną.
Może masz źle skonfigurowanego Adblocka lub NoScripta?


Mam nadzieję, że ktoś to zacytuje - O. Wilde
liliac (147340 punktów)
>portal wyjątkowo słabo chodzi pod mozillą, nie można zmienić ustawień własnego konta, poza tym nie
>można wejść z poziomu strony głównej do menu typu: forum, poczta itd

U mnie na Mozilli działa zupełnie prawidłowo.
webmaster (moderator)
Napisz (na maila) jaka wersja i jakie niestandardowe wtyczki/dodatki masz w przegladarce.
zachaj (5239 punktów)
U mnie Mozilla chodzi jak burza. Jak włączyłem Internet Explorer to mi się zwiesił natychmiast.
Marius Apostata (292 punktów)
U mnie również wszystko działa. Nie ma żadnej różnicy, czy siedzę pod windą, czy pod linkusem, w domu, czy w pracy. Wszędzie mam firefoxa i portal działa idealnie.
25-11-2010 18:59 
 Ocena 5 na 5
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
OT: a u mnie też działa
>U mnie również wszystko działa.

Przychodzi admin do lekarza i się skarży: "Panie doktorze, wątroba mi szwankuje"
A lekarz na to "Dziwne, u mnie działa".

MSPANC

"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
Pisar (171 punktów)Odp: słabe działanie portalu "pod Mozillą"
>mam nadzieję, że w dobrym dziale
>portal wyjątkowo słabo chodzi pod mozillą, nie można zmienić ustawień własnego konta, poza tym nie
>można wejść z poziomu strony głównej do menu typu: forum, poczta itd
>pozdrawiam
"sorry Winnetou, coś z Twym koniem nie tak"...
używam Mozilli i wszystko jest ok.
Tibor (1012 punktów)
>mam nadzieję, że w dobrym dziale
>portal wyjątkowo słabo chodzi pod mozillą, nie można zmienić ustawień własnego konta, poza tym nie
>można wejść z poziomu strony głównej do menu typu: forum, poczta itd
>pozdrawiam

Dziękuję, jedna z wypowiedzi (Kuby Środy)o źle skonfigurowanym adblocku naprowadziła mnie na rozwiązanie problemu. Sam na to nie wpadłem (wstyd)- najciemniej pod latarnią.

pozdrawiam
Kuba Śruba (3184 punktów)
>Dziękuję, jedna z wypowiedzi (Kuby (...)naprowadziła mnie na rozwiązanie problemu.
Proszę bardzo, cieszę się, że trafiłem.

>Środy)
Śruby. A właściwie ani jedno ani drugie, więc "wsio rawno"

> Sam na to nie wpadłem (wstyd)
Ja też kilka razy się frustrowałem na różnych stronach, zapominając o tym dodatku - nie strzelałem zupełnie w ciemno

>pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
Kuba Śruba

PS Firefox rules!

Mam nadzieję, że ktoś to zacytuje - O. Wilde

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365