Czy nie lepiej było by zmienić ustawienia domyślne dla nowych użytkowników, by nie otrzymywali oni na maila "powiadomień o ocenach ich wypowiedzi"?
Nie mam argumentów by ograniczyć wysyłkę tych informacji, poza jednym, zaśmiecaniem skrzynki pocztowej. W przeciwieństwie do odpowiedzi na nasz post, sama ocena nie przynosi żadnej konkretnej informacji. Zawsze można to włączyć, jeżeli ktoś będzie chciał uzyskiwać takie wiadomości. |