Racjonalista - Strona głównaDo treści
Głosuj na świebodzińską makabryłę roku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
14-04-2011 20:24Medieval (3004 punktów)Głosuj na świebodzińską makabryłę roku
Ocena 1 na 1
Zapraszam. Należy mu się zwycięstwo.
bryla.gaze(*)suj_na_MAKABRYLE_ROKU,,ga.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Paulina Wojciechowska (84 punktów)
>Zapraszam. Należy mu się zwycięstwo.

Zgadzam się, należy. Nie zdawałam sobie sprawy, jaki ten monument jest "monumentalny".
A czy karnawał w Świebodzinie był taki sam, jak w Rio?
15-04-2011 22:08 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>jaki ten monument jest "monumentalny".

A jaką monumentalną robotę odwala:

Cytat:
- Codziennie pobliską drogą przyjeżdża tysiące aut i na pewno widok Chrystusa Króla będzie katechizował miliony ludzi - mówi pomysłodawca (pod fotką Nr.10)


Na dobrą sprawę to nie monument tylko betonowy katechizm.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
15-04-2011 22:22 
 Ocena 2 na 2
Medieval (3004 punktów)
Raczej katechizm dla betonu.

Tak sobie myślę, że gdyby Al Kaida miała wybrać cel w Polsce to, nie chcę podpowiadać ale...

PS. Myślę że w tej koronie można by jakiś taras widokowy... na dach Tesco.
jkl; (5859 punktów)
Czytałam, że Chrystus Król jest wykonany z materiałów na tyle elastycznych, że w czasie silnego wiatru ramiona mogą odchylać się nawet o 20%...
Chcę to zobaczyć
16-04-2011 11:18 
 Ocena 1 na 1
szperacz (2861 punktów)
>w czasie silnego wiatru ramiona mogą odchylać się nawet o 20%...
>Chcę to zobaczyć

A co będzie widać gdy wiatr odchyli sukienkę?
16-04-2011 18:42 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Czytałam, że Chrystus Król jest wykonany z materiałów na tyle elastycznych, że w czasie silnego wiatru ramiona mogą odchylać się nawet o 20%...
>Chcę to zobaczyć

Nie ty jedna
Właśnie termin zaczynamy ustalać.
Medieval (3004 punktów)
Nie ma już konkursu na makabryłę 2010. Kto zgadnie dlaczego ?
17-04-2011 14:13 
 Ocena 2 na 2
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Nie ma już konkursu na makabryłę 2010. Kto zgadnie dlaczego ?

No, kurde, niech pomyślę... urażeni się poczuli właściciele tej stacji benzynowej (nr 9 - o ile pamiętam)?

Na zakończenie burzliwych obrad niektórych soborów - w szczególności pierwszego efeskiego - obserwatorzy potrzebowali specjalnych plansz, by nadążyć za tym, kto dokładnie kogo ekskomunikował lub usunął z urzędu. (Philip Jenkins)
17-04-2011 16:23 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
Może Gołębiewski się obraził za to, że jego koszmarohotel znalazł się w finale?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
17-04-2011 16:22 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
>Nie ma już konkursu na makabryłę 2010. Kto zgadnie dlaczego ?
Cytat:
Nie znaleziono strony o podanym adresie
Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona.
Prawdopodobnie została skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta.

No i pozamiatane?
Na szczęście zdążyłam zagłosować.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
Medieval (3004 punktów)

>No i pozamiatane?

Na szczęście nie pozamiatane, działa. Jest nawet zwycięzca w złotej koronie.
Na pierwszą stronę Gazety już tego nie dadzą. Chyba, że dadzą

"Wśród dziesięciu nominowanych budynków świebodziński pomnik nie miał sobie równych - liczbą 4444 głosów wygrał tegoroczny plebiscyt na Makabryłę Roku 2010. W tym roku było rekordowo - głosowało ponad 15 tys. osób! Dziękujemy!"

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365