Ogłoszono nową edycję konkursu na najlepszą prace magisterską, licencjacką i inżynierską, której przedmiot stanowią zagadnienia: • Transferu wiedzy - komercjalizacji nauki dla celów gospodarczych, • Zastosowania nauki w rozwoju gospodarczym, • Promowania nauki polskiej i światowej, • Współpracy systemu B+R Nabór prowadzony jest od 1 kwietnia do 9 września 2011 r. Organizatorzaprasza do zapoznania się z Regulaminem i zachęca do zgłaszania prac. [oprac. na podstawie informacji o wydarzeniu] |