Racjonalista - Strona głównaDo treści
pomysł na nowoczesną edukację

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
14-08-2011 23:58rexus (2343 punktów)pomysł na nowoczesną edukację
Ocena 1 na 1
Szkoły należy podzielić na żeńskie i męskie.
W żeńskich nauczycielami będą mogli być tylko geje.
A w męskich oczywiście lesbijki.

Proszę się zastanowić nad genialnymi rezultatami, które można osiągnąć takim rozporządzeniem.

Chłopcy, którzy aktualnie niewieścieją pod pieczą zwykłych nauczycielek i w obecności koleżanek, szybciej stawaliby się mężczyznami.
Jednocześnie eliminujemy skandale rozporkowe.

Z dziewczętami było by równie dobrze. Miały by dużo większą wiedzę w zakresie mody no i wrażliwość artystyczna do góry, i nikt by ich w szkole nie molestował.

Hyyy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Alisa (2 punktów)
Pomysł dobry. Szczególnie podoba mi się argument z wrażliwością artystyczną

Ale co z uczniami homoseksualnymi? Oddzielne szkoły z nauczycielami heteroseksualnymi?
Paweł Rek (rexus) (2343 punktów)
Celna uwaga. Oczywiście należałoby zastosować odwrotność sytuacji.
fiedorek.t (5805 punktów)
>Hyyy?

No właśnie: hyyy?

Cóż za znaczenie ma kto naucza nasze dzieci? Są świetni pedagodzy zarówno wśród gejów jak i lesbijek, czy heteroseksualność uprawnia kogokolwiek do lepszego nauczania?
Domyślam się, że wątek jest prowokacyjny, chyba że czegoś ja nie "poniał?"
Amai (3012 punktów)
>Z dziewczętami było by równie dobrze. Miały by dużo większą wiedzę w zakresie mody no i wrażliwość artystyczna do góry

Właśnie zafundowałeś mi koszmary. Kiedy sobie wyobrażę, że miałabym chodzić do szkoły z samymi wrażliwymi dziewczątkami, które by się na przerwach dzieliły "wiedzą w zakresie mody"... Jak nic będzie mi się śniło.
fiedorek.t (5805 punktów)
>>Z dziewczętami było by równie dobrze. Miały by dużo większą wiedzę w zakresie mody no i wrażliwość artystyczna do góry
>Właśnie zafundowałeś mi koszmary. Kiedy sobie wyobrażę, że miałabym chodzić do szkoły z samymi wrażliwymi dziewczątkami, które by się na przerwach dzieliły "wiedzą w zakresie mody"... Jak nic będzie mi się śniło.

Biedna, a Barbie ma taki fajny różowiutki skafanderek. Nowiutki krzyk mody. No właśnie, krzyk. Miłych snów.
Gosia (9452 punktów)

>Właśnie zafundowałeś mi koszmary. Kiedy sobie wyobrażę, że miałabym chodzić do szkoły z samymi wrażliwymi dziewczątkami, które by się na przerwach dzieliły "wiedzą w zakresie mody"

Chodziłam do szkoły "z samymi wrażliwymi dziewczątkami" i zapewniam Cię że był to niezły survival, coś jak sztuka przeżycia w stawie pełnym głodnych piranii. Dzisiaj nic w życiu mi nie straszne.
Ateusznik (405 punktów)
>W żeńskich nauczycielami będą mogli być tylko geje.
>A w męskich oczywiście lesbijki.
Hmm, a gdzie znajdziesz tylu homoseksualistów?
15-08-2011 07:51 
 Ocena 4 na 4
sinapis (1725 punktów)
>>W żeńskich nauczycielami będą mogli być tylko geje.
>>A w męskich oczywiście lesbijki.
>Hmm, a gdzie znajdziesz tylu homoseksualistów?

W zawodowych armiach, organizacjach skautowskich, zakonach i seminariach duchownych.
Ateusznik (405 punktów)
>W zawodowych armiach, organizacjach skautowskich, zakonach i seminariach duchownych.
I będziesz ich zmuszał do pracy w szkołach?
sinapis (1725 punktów)
>Szkoły należy podzielić na żeńskie i męskie.
>W żeńskich nauczycielami będą mogli być tylko geje.
>A w męskich oczywiście lesbijki.

Mam wrażenie, jakoby ten pomysł już gdzieniegdzie stosowano, chociaż tylko na lekcjach religii...
kika (1657 punktów)

>Chłopcy, którzy aktualnie niewieścieją pod pieczą zwykłych nauczycielek i w obecności koleżanek,
>szybciej stawaliby się mężczyznami.

Faktycznie. Absolwenci szkół dla księży są bardzo męscy.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> W żeńskich nauczycielami będą mogli być tylko geje.
Geje nie pójdą nauczać do szkół żeńskich, bo to dla nich żadna atrakcja.
Oni się spełniają w towarzystwie chłopięcym i męskim. Szczególnie jeśli chodzi o nauczanie.
Sokrates swoje najpiękniejsze mowy wygłaszał w obecności młodzieńców i szlajał się po gimnazjonach.
Tak samo z lesbijkami!
Safona zajmowała się z kolei i kształciła młode dziewczęta.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Hrihorij (1723 punktów)
>Szkoły należy podzielić na żeńskie i męskie.
Szkół nie należy dzielić, bo jeszcze ktoś pójdzie za ciosem i podzieli je na "dla białych i murzynów" albo "dla pracujących i bezrobotnych", "bogatych i biednych", "mądrych i głupich" - chociaż ten ostatni podział może mieć jakiś sens.
Meretseger (61860 punktów)
W kategorii dowcipów - 5/10.
W kategorii serio... eeee... lepiej zmilczę.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365