> ale się wstyyyyyydzi zarejestrować na forum  Ale bzdurny argument - też nie lubię serwisów, które wymagają rejestracji abym mógł z nich korzystać. Potem mam milion kont na milionie serwisów z których nie korzystam, nie pamiętam nawet jaki miałem login czy hasło... Jak już serwis musi mieć jaką identyfikację użytkowników, może zastosować jakieś przyjazne technologie, w stylu OpenID... Przykre, że nie dość, że admini jakiegoś serwisu nie uznają za stosowne zrobić go userfriendly, to jeszcze użytkownicy naśmiewają się z tych którym to nie pasuje... Wybaczcie mi off-topic, ale nie mogłem sie powstrzymać.
|