Nie mogę skomentować własnego wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,388045 wyświetla mi się komunikat "Twój pseudonim jest już używany na Forum, prosimy o jego zmianę." Natomiast mogę zakładać nowe wątki (czego dowodem ten
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.