Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zebranie PSR Warszawa-zmiana terminu!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
03-05-2011 13:38Joanna Rutkowska (2844 punktów)Zebranie PSR Warszawa-zmiana terminu!
Ocena 1 na 1
Witajcie

W związku okresem wypoczynkowo-świątecznym postanowiliśmy przełożyć majowe spotkanie
PSR Warszawa na drugą środę miesiąca (11 maja). Omówimy m.in. zorganizowanie II Marszu Racjonalistów w Puszczy Kampinoskiej, udział PSR Warszawa w paradzie równości oraz panel dyskusyjny z okazji 70. rocznicy śmierci Boya.
Pozdrawiam
JR>

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

IllusiveMan (2786 punktów)
>Witajcie
>W związku okresem wypoczynkowo-świątecznym postanowiliśmy przełożyć majowe spotkanie
>PSR Warszawa na drugą środę miesiąca (11 maja). Omówimy m.in. zorganizowanie II Marszu
>Racjonalistów w Puszczy Kampinoskiej, udział PSR Warszawa w paradzie równości oraz panel dyskusyjny
>z okazji 70. rocznicy śmierci Boya.
>Pozdrawiam
>JR>

Marsz w Puszczy Kampinoskiej to świetny pomysł, mam nadzieje że wypali. Trzeba będzie wreszcie wysłać to zgłoszenie psr bo leży zakurzone, ale czasu nie ma .

Grow up or die - Bill Maher;
"We need a leader, and surround him with the brightest, the toughest, the deadliest allies we can find. The team will have to be strong, their resolve unquestionable." - The Illusive Man
Joanna Rutkowska (2844 punktów)
>>Marsz w Puszczy Kampinoskiej to świetny pomysł, mam nadzieje że wypali.<

W zeszłym roku wypaliło, zwiedzaliśmy muzeum Puszczy Kampinoskiej, a szlak prowadził przez: Granicę k. Kampinosu - Cmentarz wojenny - Kanał Łasica - Zamość - Zamościańską Drogę - Granicę parking leśny.
Tutaj są zdjęcia z wycieczki:
psr.org.pl(*)/Itemid,12/id,18/view,gallery/




Nie jestem lewakiem, nie jestem liberałem. Lubię żyć i szukam rozwiązań. MT
Jarek Gryz (1 punktów)
>Witajcie
>W związku okresem wypoczynkowo-świątecznym postanowiliśmy przełożyć majowe spotkanie
>PSR Warszawa na drugą środę miesiąca (11 maja). Omówimy m.in. zorganizowanie II Marszu
>Racjonalistów w Puszczy Kampinoskiej, udział PSR Warszawa w paradzie równości oraz panel dyskusyjny
>z okazji 70. rocznicy śmierci Boya.
>Pozdrawiam
>JR>

Czy spotkanie jest tylko dla czlonkow? Jesli nie, to gdzie i kiedy sie odbedzie?

Jarek
Joanna Rutkowska (2844 punktów)
>>Czy spotkanie jest tylko dla czlonkow? Jesli nie, to gdzie i kiedy sie odbedzie?
>Jarek

Spotkanie ma charakter "otwarty" i odbędzie się 11 maja (środa) o godz. 18.00, w kawiarni Tarabuk.Lokalizacja: www.tarabuk.pl.

Zapraszamy


Nie jestem lewakiem, nie jestem liberałem. Lubię żyć i szukam rozwiązań. MT

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365