>z tego co wiem, nic im nie wyjaśniano
W takim razie powinni byli się o te wyjaśnienia upomnieć. Nie jest wytłumaczeniem, że nazwa musi być zmieniona, bo orgi tak chcą, bo im się nie podoba to se zmienią. Nawet gdyby faktycznie trzeba było zmienić nazwę, bo np. drużyna x nazwała się biiip biiip biiip, to powinien do nich przyjść jakiś uprawniony człowiek i powiedzieć: "Musicie zmienić nazwę, bo...".
|