Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
12-12-2008 09:23Hausman (142 punktów)Dlaczego?
Ocena -2 na 2
Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś robić aby katolików malało.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są
>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>robić aby katolików malało.
>

To rób coś
Ale dlaczego ci tak zależy na zmniejszeniu liczebności katolików?
Zacznij od siebie, dokonaj apostazji i napisz nam jak poszło.

Adam
Hausman (142 punktów)
>>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są
>>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>>robić aby katolików malało.
>>
>To rób coś
>Ale dlaczego ci tak zależy na zmniejszeniu liczebności katolików?
>Zacznij od siebie, dokonaj apostazji i napisz nam jak poszło.
>Adam
Z kim mam coś robić dyskutować to każdy potrafi zwłaszcza Polacy tylko dyskutują lub się kłucą, a nic nie robią.
12-12-2008 19:52 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Z kim mam coś robić dyskutować to każdy potrafi zwłaszcza Polacy tylko dyskutują lub się kłucą, a nic nie robią.>

Spróbuj coś zrobić z tymi w krawatach oni są mniej kłutliwi nawet chyba na pewno dużo bardziej mniej tak myślę... ufff!
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są
>>>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>>>robić aby katolików malało.
>>>
>>To rób coś
>>Ale dlaczego ci tak zależy na zmniejszeniu liczebności katolików?
>>Zacznij od siebie, dokonaj apostazji i napisz nam jak poszło.
>>Adam
>Z kim mam coś robić dyskutować to każdy potrafi zwłaszcza Polacy tylko dyskutują lub się kłucą, a nic nie robią.

Dokonaj apostazji, mogę być Twoim świadkiem.
Raz dwa!

Adam
12-12-2008 11:17
 Ocena 10 na 10
jad11 (18783 punktów)
Cytat:
>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje.


Hę? Przecież to jest forum. Gdzie indziej mamy dyskutować? Wśród ateistów nie ma i nie będzie jedności poglądów. Nam nikt nie powiedział co mamy myśleć, sami musieliśmy wymyślić swój światopogląd a mózg nauczony rozmyślania będzie tkwił w tym nałogu.
12-12-2008 12:04
 Ocena 11 na 11
Gosia (9452 punktów)
> chcę coś robić aby katolików malało.

To może rozpocznij akcję dywersyjną w miejscowej parafii? Np. załóż kółko propagujące dozgonną czystość cielesną, podkreślaj złooo tkwiące w seksie i podrzucaj członkom (nomen-omen) darmowe prezerwatywy. Przestaną się rozmnażać.
Alternatywą jest też założenie AL-katolli, co prawda liczba katolików znacząco by zmalała, ale to niezbyt humanitarne i naprawdę baaardzo be.
12-12-2008 15:26 
 Ocena 12 na 12
plodzien (7378 punktów)
>> chcę coś robić aby katolików malało. >
> To może rozpocznij akcję dywersyjną w miejscowej parafii? Np. załóż kółko propagujące dozgonną czystość cielesną, podkreślaj złooo tkwiące w seksie i podrzucaj członkom (nomen-omen) darmowe prezerwatywy. Przestaną się rozmnażać. >
Na to nie pójdą.
Jeśli nasz kolega chce, aby katolików malało - najbardziej uczciwe wydaje się być w treści i w formie - przystąpienie do szlachetnego współzawodnictwa:
- robić, robić i jeszcze raz robić dzieciaki i wychowywać je ateistycznie. Im więcej ich zrobi - tym stosunkowo mniej będzie katolików.
Pozdrawiam
12-12-2008 15:37 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>Jeśli nasz kolega chce, aby katolików malało - najbardziej uczciwe wydaje się być w treści i w formie - przystąpienie do szlachetnego współzawodnictwa:
> - robić, robić i jeszcze raz robić dzieciaki i wychowywać je ateistycznie. Im więcej ich zrobi - tym stosunkowo mniej będzie katolików.>



Właśnie... wyhoduj ładniejszą krowę a nie, żeby sąsiadowi krowa zdechła
darlove (2804 punktów)
Przepraszam, a co znaczy po polsku: aby katolikow malalo... bo przyznaje, ze nie wiem. Wiem, co to oznacza po polskiemu, ale po polsku?... Zabij mnie, a Ci nie powiem.

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Hausman (142 punktów)
>>> chcę coś robić aby katolików malało. >> To może rozpocznij akcję dywersyjną w miejscowej parafii? Np. załóż kółko propagujące dozgonną czystość cielesną, podkreślaj złooo tkwiące w seksie i podrzucaj członkom (nomen-omen) darmowe prezerwatywy. Przestaną się rozmnażać. >Na to nie pójdą.
>Jeśli nasz kolega chce, aby katolików malało - najbardziej uczciwe wydaje się być w treści i w formie - przystąpienie do szlachetnego współzawodnictwa:
> - robić, robić i jeszcze raz robić dzieciaki i wychowywać je ateistycznie. Im więcej ich zrobi - tym stosunkowo mniej będzie katolików.
>Pozdrawiam
>
wreszcie coś bardziej konkretnego brawo
12-12-2008 19:26 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
Jest pewien problem.
Ze względu na liczebność katolicy już na starcie będą w lepszej sytuacji.
Nie wątpię, że ateiści płci męskiej z pełnym poświęceniem ruszą do walki kopulacyjno-prokreacyjnej i nie bacząc na własny trud i wysiłek, będą zapładniać, zapładniać i zapładniać.Kłopot w tym, że szybko może im zabraknąć niezapłodnionych ateistek.Trzeba by uruchomić jakiś import...
12-12-2008 20:00 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Jest pewien problem.
>Ze względu na liczebność katolicy już na starcie będą w lepszej sytuacji.
>Nie wątpię, że ateiści płci męskiej z pełnym poświęceniem ruszą do walki kopulacyjno-prokreacyjnej i nie bacząc na własny trud i wysiłek, będą zapładniać, zapładniać i zapładniać...>



>Kłopot w tym, że szybko może im zabraknąć niezapłodnionych ateistek.Trzeba by uruchomić jakiś import...>

A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed?

Zawsze taniej.
12-12-2008 23:13 
 Ocena 2 na 2
Bardzozły (3161 punktów)
Cytat:
A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed?
Zawsze taniej.

Przed zapłodnieniem, czy przed porodem?

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
12-12-2008 23:22 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
> Cytat:
A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed?
>Zawsze taniej.
>

>Przed zapłodnieniem, czy przed porodem

[drapię się po głowie]...eee...yyy... spytam plebana [tak!]
13-12-2008 13:01 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
>A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed?
>Zawsze taniej.
Dywersant się znalazł! Przecież katoliczka nie odda dziecięcia i zasilisz w ten sposób wraże szeregi.
Adamiak (36436 punktów)
>>A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed?
>>Zawsze taniej.
>Dywersant się znalazł! Przecież katoliczka nie odda dziecięcia i zasilisz w ten sposób wraże szeregi.>

Oddawać krzyżyki za dzieciątka...
12-12-2008 22:11 
 Ocena 2 na 2
plodzien (7378 punktów)
> Kłopot w tym, że szybko może im zabraknąć niezapłodnionych ateistek.Trzeba by uruchomić jakiś import... >

A niechże mię zacechuje twórcza dociekliwośc.

W ciąży można być przecież co roku.
Kolega Hausman jest jedynym ateistą w (powiedzmy) swojej klasie. Załóżmy więc, że stosunek ateistów do teistów wynosi tam 1 do 30.
Ponieważ przeciętny Polak ma 2, 5 dzieci - wystarczy, aby Hausman miał 10. Już więc w następnym pokoleniu stosunek "A" do "T" będzie jakieś 1 do 7.
Jeśli jego dzieci przejmą się misją i wykażą podobny hart - za kilkadziesiąt lat nasz kolega mieć będzie 100 ateistycznych wnuków otoczonych przez jedynie 180 katolików.
A niech i inni się przekonają - to mamy lepiej niż w Czechach.
Zamiast gadac - trzeba ruszyc d..pę!
12-12-2008 22:29 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
7.>Jeśli jego dzieci przejmą się misją i wykażą podobny hart - za kilkadziesiąt lat nasz kolega mieć będzie 100 ateistycznych wnuków otoczonych przez jedynie 180 katolików.
>A niech i inni się przekonają - to mamy lepiej niż w Czechach.
>Zamiast gadac - trzeba ruszyc d..pę! >

(Moja d**a powiedziała: wal się... i zasnęła...)
(Pewnie zanim dodała: sam.)
Madman (7811 punktów)
A dyskutowanie to nie jest działanie?
12-12-2008 18:02 
 Ocena 2 na 2
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>A dyskutowanie to nie jest działanie?

   Gadanie to statyka. A autora wątku rozpiera energia i potrzebuje dynamiki.
   
12-12-2008 19:25 
 0 na 2
Hausman (142 punktów)
>A dyskutowanie to nie jest działanie?
>Dyskutowanie to tylko i wyłącznie gadanie i nic więcej
Najpierw to trzeba kleru pozbywać się z miejsc publicznych
12-12-2008 19:56 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>A dyskutowanie to nie jest działanie?
>>Dyskutowanie to tylko i wyłącznie gadanie i nic więcej
>Najpierw to trzeba kleru pozbywać się z miejsc publicznych >

Zacznij od OO
12-12-2008 21:16 
 Ocena 1 na 3
Madman (7811 punktów)
>>A dyskutowanie to nie jest działanie?
>>Dyskutowanie to tylko i wyłącznie gadanie i nic więcej
>Najpierw to trzeba kleru pozbywać się z miejsc publicznych
Na przykład? Zakaz wychodzenia na ulice?
A może pomyliło ci się z domami publicznymi?
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>robić aby katolików malało.
>
Jest parę metod. Można wziąć np. pałę lub scyzoryk i zaczaić się przed kruchtą po sumie. I lać jak leci, populacja zmaleje o klika sztuk zanim stosowne organa Cię obezwładnią i zamkną w celi. Pozostałe metody zbliżone. Zamiast pały granat lub swojski "kałach" - najlepiej jedno i drugie.Najpierw granat a "kałachem" w dym do wyczerpania amunicji.
Tu natomiast się dyskutuj i przekonuje. Eksterminacja i jej metody na innych portalach.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Hausman (142 punktów)
>>A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>>robić aby katolików malało.
>>
>Jest parę metod. Można wziąć np. pałę lub scyzoryk i zaczaić się przed kruchtą po sumie. I lać jak leci, populacja zmaleje o klika sztuk zanim stosowne organa Cię obezwładnią i zamkną w celi. Pozostałe metody zbliżone. Zamiast pały granat lub swojski "kałach" - najlepiej jedno i drugie.Najpierw granat a "kałachem" w dym do wyczerpania amunicji.
>Tu natomiast się dyskutuj i przekonuje. Eksterminacja i jej metody na innych portalach.
>JATO
>
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.

Kogo tu chcesz przekonywac na tym portalu są prawie sami przekonani - typowy Polski Oszołom
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Kogo tu chcesz przekonywać na tym portalu są prawie sami przekonani - typowy Polski Oszołom
>
Oszołomstwo to polityka. Tu można błądzić i pytać. Niezależnie od przekonań. Moich, Twoich czy Jego.
Miejsce dla każdego się znajdzie. Bywam złośliwy, ale szanuje poglądy.
JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)
>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są
>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>robić aby katolików malało.
>
Przeczytaj sobie sprawozdanie Zarządu PSR za ten rok, Zobaczysz ile zrobiono. A Ty jaki miałeś w tym osobisty udział?
12-12-2008 19:28 
 0 na 2
Hausman (142 punktów)
>>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są
>>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>>robić aby katolików malało.
>>
>Przeczytaj sobie sprawozdanie Zarządu PSR za ten rok, Zobaczysz ile zrobiono. A Ty jaki miałeś w tym osobisty udział?
zrobiono tyle co nic !!!
12-12-2008 22:35 
 Ocena 4 na 4
Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów)
>
>>Przeczytaj sobie sprawozdanie Zarządu PSR za ten rok, Zobaczysz ile zrobiono. A Ty jaki miałeś w tym osobisty udział?
>zrobiono tyle co nic !!!
>

Pozwolisz, że doprecyzuję. ZROBIONO sporo, a NIC to prawdopodobnie nie zrobiłeś Ty. Jeśli się mylę, to wyprowadź mnie z błędu na temat Twoich dokonań. Chętnie Cię przeproszę.
darlove (2804 punktów)
>robić aby katolików malało.

Jak juz sie nauczysz prawidlowo wyslawiac po polsku, a nie po polskiemu, to bedziesz mogl przynajmniej slowem stwarzac pozory, ze cos robisz w kierunku eksterminacji tych, ktorych - byc moze slusznie - nie lubisz. Na razie czeka Cie nauka podstaw.

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
12-12-2008 19:29 
 Ocena 1 na 1
Hausman (142 punktów)
>>robić aby katolików malało.
>Jak juz sie nauczysz prawidlowo wyslawiac po polsku, a nie po polskiemu, to bedziesz mogl przynajmniej slowem stwarzac pozory, ze cos robisz w kierunku eksterminacji tych, ktorych - byc moze slusznie - nie lubisz. Na razie czeka Cie nauka podstaw.
>
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.

Znalazł się nauczyciel walczący piórem - wstyd za takich ludzi
12-12-2008 19:54 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)
Cytat:
>>robić aby katolików malało.
>Jak juz sie nauczysz prawidlowo wyslawiac po polsku, a nie po polskiemu, to bedziesz mogl przynajmniej slowem stwarzac pozory, ze cos robisz w kierunku eksterminacji tych, ktorych - byc moze slusznie - nie lubisz. Na razie czeka Cie nauka podstaw.
>
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.


Jeśli chcesz kogoś pouczać to najpierw daj dobry przykład. Zaciął Ci się prawy Alt?
14-12-2008 02:53 
 Ocena 1 na 1
darlove (2804 punktów)
>Jeśli chcesz kogoś pouczać to najpierw daj dobry przykład. Zaciął Ci się prawy Alt?

Nie zaciął mi się, ale czasami używam Kinesis keyboard z layoutem Dvoraka i nie jest tak prosto (choć wiem, jak) zmienić to tak, aby były dostępne polskie znaki... ile razy jeszcze będę musiał to tłumaczyć - Boże! Zresztą, odnoś się do meritum, a nie do jakichś bzdur. Nie masz się do czego przyczepić? Czep się psiego ogona.

Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Madman (7811 punktów)
>A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś robić aby katolików malało.
A ja mam dość takich ludzi jak ty. Nie ma już innych for do trollowania? Niezadowolony, że na forum się dyskutuje i swoje niezadowolenie wyraża, biorąc w tej dyskusji udział...

Minusy od ciebie są dla mnie niczym komplementy.
takiesobie (-1 punktów)
>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są
>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś
>robić aby katolików malało.
>
Sranie w banie... chcesz mnie zabic??? starszne... co do katolikow to raczej ich liczby nie zmniejszysz bo wiesz nasza wiara czyni cuda:D

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365