 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-12-2008 09:23 | Hausman (142 punktów) | Dlaczego?
-2 na 2 | Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś robić aby katolików malało.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
6 na 6 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są> dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś> robić aby katolików malało.> To rób coś  Ale dlaczego ci tak zależy na zmniejszeniu liczebności katolików? Zacznij od siebie, dokonaj apostazji i napisz nam jak poszło. Adam
|
|
 | | Hausman (142 punktów) | > >Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są> >dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś> >robić aby katolików malało.> >> To rób coś  > Ale dlaczego ci tak zależy na zmniejszeniu liczebności katolików?> Zacznij od siebie, dokonaj apostazji i napisz nam jak poszło.> AdamZ kim mam coś robić dyskutować to każdy potrafi zwłaszcza Polacy tylko dyskutują lub się kłucą, a nic nie robią.
|
|
|  | 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | > Z kim mam coś robić dyskutować to każdy potrafi zwłaszcza Polacy tylko dyskutują lub się kłucą, a nic nie robią. >Spróbuj coś zrobić z tymi w krawatach oni są mniej kłutliwi nawet chyba na pewno dużo bardziej mniej tak myślę... ufff!
|
|
|  | | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | > >>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są> >>dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś> >>robić aby katolików malało.> >>> >To rób coś  > >Ale dlaczego ci tak zależy na zmniejszeniu liczebności katolików?> >Zacznij od siebie, dokonaj apostazji i napisz nam jak poszło.> >Adam> Z kim mam coś robić dyskutować to każdy potrafi zwłaszcza Polacy tylko dyskutują lub się kłucą, a nic nie robią. Dokonaj apostazji, mogę być Twoim świadkiem. Raz dwa! Adam
|
|
10 na 10 | jad11 (18783 punktów) | Cytat:>Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. Hę? Przecież to jest forum. Gdzie indziej mamy dyskutować? Wśród ateistów nie ma i nie będzie jedności poglądów. Nam nikt nie powiedział co mamy myśleć, sami musieliśmy wymyślić swój światopogląd a mózg nauczony rozmyślania będzie tkwił w tym nałogu.
|
|
11 na 11 | Gosia (9452 punktów) | > chcę coś robić aby katolików malało. To może rozpocznij akcję dywersyjną w miejscowej parafii? Np. załóż kółko propagujące dozgonną czystość cielesną, podkreślaj złooo tkwiące w seksie i podrzucaj członkom (nomen-omen) darmowe prezerwatywy. Przestaną się rozmnażać. Alternatywą jest też założenie AL-katolli, co prawda liczba katolików znacząco by zmalała, ale to niezbyt humanitarne i naprawdę baaardzo be.
|
|
 | 12 na 12 | plodzien (7378 punktów) | >> chcę coś robić aby katolików malało. > > To może rozpocznij akcję dywersyjną w miejscowej parafii? Np. załóż kółko propagujące dozgonną czystość cielesną, podkreślaj złooo tkwiące w seksie i podrzucaj członkom (nomen-omen) darmowe prezerwatywy. Przestaną się rozmnażać. > Na to nie pójdą. Jeśli nasz kolega chce, aby katolików malało - najbardziej uczciwe wydaje się być w treści i w formie - przystąpienie do szlachetnego współzawodnictwa: - robić, robić i jeszcze raz robić dzieciaki i wychowywać je ateistycznie. Im więcej ich zrobi - tym stosunkowo mniej będzie katolików. Pozdrawiam
|
|
|  | 7 na 7 | Adamiak (36436 punktów) | > Jeśli nasz kolega chce, aby katolików malało - najbardziej uczciwe wydaje się być w treści i w formie - przystąpienie do szlachetnego współzawodnictwa:> - robić, robić i jeszcze raz robić dzieciaki i wychowywać je ateistycznie. Im więcej ich zrobi - tym stosunkowo mniej będzie katolików.>  Właśnie... wyhoduj ładniejszą krowę a nie, żeby sąsiadowi krowa zdechła
|
|
|  | | darlove (2804 punktów) | Przepraszam, a co znaczy po polsku: aby katolikow malalo... bo przyznaje, ze nie wiem. Wiem, co to oznacza po polskiemu, ale po polsku?... Zabij mnie, a Ci nie powiem.
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
|
|
|  | | Hausman (142 punktów) | > >> chcę coś robić aby katolików malało. >> To może rozpocznij akcję dywersyjną w miejscowej parafii? Np. załóż kółko propagujące dozgonną czystość cielesną, podkreślaj złooo tkwiące w seksie i podrzucaj członkom (nomen-omen) darmowe prezerwatywy. Przestaną się rozmnażać. >Na to nie pójdą.> Jeśli nasz kolega chce, aby katolików malało - najbardziej uczciwe wydaje się być w treści i w formie - przystąpienie do szlachetnego współzawodnictwa:> - robić, robić i jeszcze raz robić dzieciaki i wychowywać je ateistycznie. Im więcej ich zrobi - tym stosunkowo mniej będzie katolików.> Pozdrawiam> wreszcie coś bardziej konkretnego brawo
|
|
|  | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) | Jest pewien problem. Ze względu na liczebność katolicy już na starcie będą w lepszej sytuacji. Nie wątpię, że ateiści płci męskiej z pełnym poświęceniem ruszą do walki kopulacyjno-prokreacyjnej i nie bacząc na własny trud i wysiłek, będą zapładniać, zapładniać i zapładniać.Kłopot w tym, że szybko może im zabraknąć niezapłodnionych ateistek.Trzeba by uruchomić jakiś import...
|
|
| |  | 2 na 2 | Adamiak (36436 punktów) | > Jest pewien problem.> Ze względu na liczebność katolicy już na starcie będą w lepszej sytuacji.> Nie wątpię, że ateiści płci męskiej z pełnym poświęceniem ruszą do walki kopulacyjno-prokreacyjnej i nie bacząc na własny trud i wysiłek, będą zapładniać, zapładniać i zapładniać...>  > Kłopot w tym, że szybko może im zabraknąć niezapłodnionych ateistek.Trzeba by uruchomić jakiś import...>A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed? Zawsze taniej.
|
|
| | |  | 2 na 2 | Bardzozły (3161 punktów) | Cytat:A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed? Zawsze taniej.
Przed zapłodnieniem, czy przed porodem?
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Adamiak (36436 punktów) | > Cytat:A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed? >Zawsze taniej. > > Przed zapłodnieniem, czy przed porodem[drapię się po głowie]...eee...yyy... spytam plebana [tak!]
|
|
| | |  | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) | >A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed? >Zawsze taniej. Dywersant się znalazł! Przecież katoliczka nie odda dziecięcia i zasilisz w ten sposób wraże szeregi.
|
|
| | | |  | | Adamiak (36436 punktów) | > >A może by katoliczkom krzyżyki zdejmować, tuż przed?> >Zawsze taniej.> Dywersant się znalazł! Przecież katoliczka nie odda dziecięcia i zasilisz w ten sposób wraże szeregi.>Oddawać krzyżyki za dzieciątka...
|
|
| |  | 2 na 2 | plodzien (7378 punktów) | > Kłopot w tym, że szybko może im zabraknąć niezapłodnionych ateistek.Trzeba by uruchomić jakiś import... >A niechże mię zacechuje twórcza dociekliwośc. W ciąży można być przecież co roku. Kolega Hausman jest jedynym ateistą w (powiedzmy) swojej klasie. Załóżmy więc, że stosunek ateistów do teistów wynosi tam 1 do 30. Ponieważ przeciętny Polak ma 2, 5 dzieci - wystarczy, aby Hausman miał 10. Już więc w następnym pokoleniu stosunek "A" do "T" będzie jakieś 1 do 7. Jeśli jego dzieci przejmą się misją i wykażą podobny hart - za kilkadziesiąt lat nasz kolega mieć będzie 100 ateistycznych wnuków otoczonych przez jedynie 180 katolików. A niech i inni się przekonają - to mamy lepiej niż w Czechach. Zamiast gadac - trzeba ruszyc d..pę!
|
|
| | |  | 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | 7.>Jeśli jego dzieci przejmą się misją i wykażą podobny hart - za kilkadziesiąt lat nasz kolega mieć będzie 100 ateistycznych wnuków otoczonych przez jedynie 180 katolików. > A niech i inni się przekonają - to mamy lepiej niż w Czechach.> Zamiast gadac - trzeba ruszyc d..pę! >(Moja d**a powiedziała: wal się... i zasnęła...) (Pewnie zanim dodała: sam.)
|
|
-1 na 1 | Madman (7811 punktów) | A dyskutowanie to nie jest działanie?
|
|
 | 2 na 2 belvedere (5304 punktów) (zablokowany) | >A dyskutowanie to nie jest działanie?
Gadanie to statyka. A autora wątku rozpiera energia i potrzebuje dynamiki.
|
|
 | | Hausman (142 punktów) | > A dyskutowanie to nie jest działanie?> Dyskutowanie to tylko i wyłącznie gadanie i nic więcej  Najpierw to trzeba kleru pozbywać się z miejsc publicznych
|
|
|  | 2 na 2 | Adamiak (36436 punktów) | > >A dyskutowanie to nie jest działanie?> >Dyskutowanie to tylko i wyłącznie gadanie i nic więcej  > Najpierw to trzeba kleru pozbywać się z miejsc publicznych >Zacznij od OO
|
|
|  | 1 na 3 | Madman (7811 punktów) | > >A dyskutowanie to nie jest działanie?> >Dyskutowanie to tylko i wyłącznie gadanie i nic więcej  > Najpierw to trzeba kleru pozbywać się z miejsc publicznychNa przykład? Zakaz wychodzenia na ulice? A może pomyliło ci się z domami publicznymi?
|
|
1 na 1 | JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów) | >A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś >robić aby katolików malało. > Jest parę metod. Można wziąć np. pałę lub scyzoryk i zaczaić się przed kruchtą po sumie. I lać jak leci, populacja zmaleje o klika sztuk zanim stosowne organa Cię obezwładnią i zamkną w celi. Pozostałe metody zbliżone. Zamiast pały granat lub swojski "kałach" - najlepiej jedno i drugie.Najpierw granat a "kałachem" w dym do wyczerpania amunicji. Tu natomiast się dyskutuj i przekonuje. Eksterminacja i jej metody na innych portalach. JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
 | | Hausman (142 punktów) | >>A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś >>robić aby katolików malało. >> >Jest parę metod. Można wziąć np. pałę lub scyzoryk i zaczaić się przed kruchtą po sumie. I lać jak leci, populacja zmaleje o klika sztuk zanim stosowne organa Cię obezwładnią i zamkną w celi. Pozostałe metody zbliżone. Zamiast pały granat lub swojski "kałach" - najlepiej jedno i drugie.Najpierw granat a "kałachem" w dym do wyczerpania amunicji. >Tu natomiast się dyskutuj i przekonuje. Eksterminacja i jej metody na innych portalach. >JATO > Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami. Kogo tu chcesz przekonywac na tym portalu są prawie sami przekonani - typowy Polski Oszołom
|
|
|  | | JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów) | >Kogo tu chcesz przekonywać na tym portalu są prawie sami przekonani - typowy Polski Oszołom > Oszołomstwo to polityka. Tu można błądzić i pytać. Niezależnie od przekonań. Moich, Twoich czy Jego. Miejsce dla każdego się znajdzie. Bywam złośliwy, ale szanuje poglądy. JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
2 na 4 | Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów) | > Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są> dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś> robić aby katolików malało.> Przeczytaj sobie sprawozdanie Zarządu PSR za ten rok, Zobaczysz ile zrobiono. A Ty jaki miałeś w tym osobisty udział?
|
|
 | | Hausman (142 punktów) | > >Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są> >dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś> >robić aby katolików malało.> >> Przeczytaj sobie sprawozdanie Zarządu PSR za ten rok, Zobaczysz ile zrobiono. A Ty jaki miałeś w tym osobisty udział?zrobiono tyle co nic !!!
|
|
|  | 4 na 4 | Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów) | > > >Przeczytaj sobie sprawozdanie Zarządu PSR za ten rok, Zobaczysz ile zrobiono. A Ty jaki miałeś w tym osobisty udział? >zrobiono tyle co nic !!! >Pozwolisz, że doprecyzuję. ZROBIONO sporo, a NIC to prawdopodobnie nie zrobiłeś Ty. Jeśli się mylę, to wyprowadź mnie z błędu na temat Twoich dokonań. Chętnie Cię przeproszę.
|
|
| darlove (2804 punktów) | >robić aby katolików malało.
Jak juz sie nauczysz prawidlowo wyslawiac po polsku, a nie po polskiemu, to bedziesz mogl przynajmniej slowem stwarzac pozory, ze cos robisz w kierunku eksterminacji tych, ktorych - byc moze slusznie - nie lubisz. Na razie czeka Cie nauka podstaw.
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
|
|
 | 1 na 1 | Hausman (142 punktów) | >>robić aby katolików malało. >Jak juz sie nauczysz prawidlowo wyslawiac po polsku, a nie po polskiemu, to bedziesz mogl przynajmniej slowem stwarzac pozory, ze cos robisz w kierunku eksterminacji tych, ktorych - byc moze slusznie - nie lubisz. Na razie czeka Cie nauka podstaw. > Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. Znalazł się nauczyciel walczący piórem - wstyd za takich ludzi
|
|
 | 3 na 3 | jad11 (18783 punktów) | Cytat:>>robić aby katolików malało. >Jak juz sie nauczysz prawidlowo wyslawiac po polsku, a nie po polskiemu, to bedziesz mogl przynajmniej slowem stwarzac pozory, ze cos robisz w kierunku eksterminacji tych, ktorych - byc moze slusznie - nie lubisz. Na razie czeka Cie nauka podstaw. > Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. Jeśli chcesz kogoś pouczać to najpierw daj dobry przykład. Zaciął Ci się prawy Alt?
|
|
|  | 1 na 1 | darlove (2804 punktów) | >Jeśli chcesz kogoś pouczać to najpierw daj dobry przykład. Zaciął Ci się prawy Alt?
Nie zaciął mi się, ale czasami używam Kinesis keyboard z layoutem Dvoraka i nie jest tak prosto (choć wiem, jak) zmienić to tak, aby były dostępne polskie znaki... ile razy jeszcze będę musiał to tłumaczyć - Boże! Zresztą, odnoś się do meritum, a nie do jakichś bzdur. Nie masz się do czego przyczepić? Czep się psiego ogona.
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
|
|
| Madman (7811 punktów) | >A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś robić aby katolików malało. A ja mam dość takich ludzi jak ty. Nie ma już innych for do trollowania? Niezadowolony, że na forum się dyskutuje i swoje niezadowolenie wyraża, biorąc w tej dyskusji udział...
Minusy od ciebie są dla mnie niczym komplementy.
|
|
-2 na 2 | takiesobie (-1 punktów) | > Od jakiegoś czasu obserwuję Racjonaliste i stwierdzam, że za dużo sie tu dyskutuje. To nawet nie są> dyskusje tylko wywody za mało jest jakiegoś działania. A ja mam dość zakłamania katolików i chcę coś> robić aby katolików malało.> Sranie w banie... chcesz mnie zabic???  starszne... co do katolikow to raczej ich liczby nie zmniejszysz bo wiesz nasza wiara czyni cuda:D
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|