Racjonalista - Strona głównaDo treści
Błogosławiony Alice Cooper

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-08-2011 10:41asmodai (2845 punktów)Błogosławiony Alice Cooper
Ocena 1 na 1
Na portalu fronda znalazłem artykuł o
Alice Cooper pod tytułem "Alice Cooper przykładem dla Nergala"
Podobnie jak Ozzy Osbourne Alice Cooper w latach 60 i 70 mocno nadużywał
alkoholu i narkotyków. Podobnie jak ww. Ozzy postanowił podnieść się
z alkoholowego i narkotykowego bagna chwała mu, za to. Jednak o jedną flaszkę
i o jedną szprycę zrobił, to za puzno. Ostatnia flaszka i ostatnia szpryca
wypaliła u Coopera ostatnie szare komórki odpowiedzialne za zdroworozsądkowe myślenie
Nie znam zbyt dobrze muzyki Adama Darskiego (Behemoth), ale porównanie Go do AC jest nie
na miejscu. To co robił Cooper, to była zabawa pod publiczkę dla kasy. Nergal uświadamia
że jest alternatywa inna droga od tej "jedynej słusznej"
fronda.pl/(*)_cooper_przykladem_dla_nergala
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

dror (592 punktów)
"- Wzywałem diabła po imieniu, teraz szczerze żałuję, bo on istnieje naprawdę. Trudno go rozpoznać, bo to nie jest facet z rogami na głowie - powiada."

Wzywał facet, wzywał aż mu się w końcu ukazał
16-08-2011 15:28 
 Ocena 1 na 1
bafiozo (717 punktów)
Rip G (34 punktów)
Coooozaa artykuł... Nawet tego nieszczęsnego kurczaka wypomniał (który zginął zupełnie przypadkowo). Alice Bibli na pewno nigdy nie darł, bo faktem jest, że chrześcijaninem był od zawsze, chociaż pewnie niezbyt dobrym. Dla mnie to Alice powienien być wzorem nie dla Nergala, ale dla redaktora Frondy. Z takimi chrześcijaninami jak Alice, który ma poczucie humoru, dystans do siebie i nikogo nie nawraca, świat byłby lepszy, a portal Racjonalista niepotrzebny.
Justine Zietek (29 punktów)
Alice Cooper pod tytułem "Alice Cooper przykładem dla Nergala"

Fronda nie jest obiektywnym źródłem krytyki, w szczególności dla takich nurtów muzycznych w jakich Adam działa i racjonalisty.
Głupi wróg o mądrym nie powie dobrego słowa. Behemoth odnosi sukces a religia niestety nie. Na niekorzyść Frondowiczow umysły części społeczeństwa rozwijają się na racjonalnych szczeblach i satysfakcjonującym życiu. A mob zawsze tyły obrabia.
Nergal ziszcza swoje marzenia, a my możemy to oglądać,szkoda ze Fronda nie docenia takich stron życia.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365