> Bo domyślam się, że chodzi Ci o oszczędność - pozbawienie strony żrących transfer ozdobników.
Jak dla mnie "mobilność" wiąże się bardziej z dostosowaniem układu strony do małego ekranu, a interfejsu do dotykowej obsługi (ergo, co się da zamienić na przyciski).
|