Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mobilny Racjonalista?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-04-2011 00:06skieras (186 punktów)Mobilny Racjonalista?
Czy planujecie ruszyć z mobilną wersją strony?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
>Czy planujecie ruszyć z mobilną wersją strony?
Ja często zaglądam tu z telefonu i jakoś nie czuję potrzeby przerabiania strony na mobilną. Domyślna sobie całkiem nieźle radzi z Operą Mini.
No ale ja mam WIFI. Bo domyślam się, że chodzi Ci o oszczędność - pozbawienie strony żrących transfer ozdobników.

Młot na czarowników
skieras (186 punktów)
rowniez mam wifi i opere mini i pisze z telefonu teraz.
Nie znam oczywiscie kosztow stworzenia wersji m ale usuniecie wielkiego logo startowego, zdjec autorow i innych grafik przyspieszylo by przegladanie tekstow
sztejkat (4743 punktów)
A nie można tego wyłączyć w przeglądarce? To przeglądarka decyduje co i kiedy ściągać i bez problemu może odrzucić obrazki.

Może odpali ci "links2" - widzisz wówczas tylko tekst.

Pozdrawiam,

Tomasz Sztejka
Sylwek (15472 punktów)
> Bo domyślam się, że chodzi Ci o oszczędność - pozbawienie strony żrących transfer ozdobników.

Jak dla mnie "mobilność" wiąże się bardziej z dostosowaniem układu strony do małego ekranu, a interfejsu do dotykowej obsługi (ergo, co się da zamienić na przyciski).
webmaster (moderator)
Nie planujemy.. już jest
mobile.racjonalista.pl/

PS chyba trochę szwankuje, trzeba będzie poprawić..
skieras (186 punktów)
swietne wlasnie o to mi chodzilo
Pozdrawiam



>Nie planujemy.. już jest
>mobile.racjonalista.pl/
>PS chyba trochę szwankuje, trzeba będzie poprawić..
Sylwek (15472 punktów)
>PS chyba trochę szwankuje, trzeba będzie poprawić..

ups... istotnie:

skieras (186 punktów)
mi nie chce wejsc jak wpisuje w adresie recznie ale "z linku" wchodzi dobrze
webmaster (moderator)
Nie mam iP*da aby sprawdzić czemu, ale np. tutaj iphonetester.com/ działa.
Może jest jakiś wierny emulator iP*dów?
Sylwek (15472 punktów)
>Nie mam iP*da aby sprawdzić czemu, ale np. tutaj iphonetester.com/ działa.
>Może jest jakiś wierny emulator iP*dów?

Jedynym wiernym emulatorem jest chyba wirtualizacja urządzenia dostępna w ramach narzędzi developerskich XCode.
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Zazwyczaj przeglądam stronę używając iPhone. Nie mam problemów. O istnieniu wersji mobilnej nie wiedziałem i nie
czuję potrzeby by jej używać.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365