>Czy istnieje możliwość, abym tego tym bardziej nie widział?
Już po 22.
k***a, Kulka, ja p*****lę, zajebiście wielkie problemy. Lej na to co widzisz. I tyle.
P.S. Dla niewtajemniczonych. Otóż razem z Maestro Kulką wystąpiliśmy jak to się mówi wspólnie, na XVI Festiwalu Młodzieży Tańczącej Inaczej, i zajęliśmy tam I miejsce, a grupowo III.
"Po śniadaniu przejazd przez Szwajcarię do La Salette - miejsce objawień Matki Bożej Płaczącej".
|